۱۳۹۱ مرداد ۱۷, سه‌شنبه

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت مردمی ایران جندالله

بسم الله الرحمن الرحیم
بدینوسیله جنبش مقاومت مردمی ایران(جندالله) به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که گروههائی همچون جیش الحسین و حرکت انصار ایران که تازه ها در دنیای مجازی نت خود را مطرح کرده اند و معلوم نیست چه افکار و نظراتی دارند و چه اهداف و مقاصدی را دنبال می کنند هیچ ارتباطی با جنبش مقاومت جندالله و رهبرش امیر عبدالمالک ندارند.
و جنبش استفاده این گروههای انترنتی از بیانیه ها و تصاویر جنبش و رهبری جنبش را محکوم می کند و این گروهها مجاز نیستند که از تصاویر شهداء و رهبری جنبش با نام خود استفاده نمایند و افکار و نظرات خود را به نام امیر عبدالمالک منتشر نمایند.
جنبش مسئول حرکات و افعال این گروهها نیست و خود مسئول افعال و اعمال خود هستند و جنبش همانگونه که قبلا اعلام کرده با هیچ گروهی اعم از القاعده و طالبان هیچگونه ارتباطی ندارد و سازمانی مستقل است که جهت تحقق عزت و آزادی برای مردمان ایران و ملت بلوچ مبارزه می کند.
جنبش باری دیگر از تمامی گروهها می خواهد که از تصاویر و نام رهبری مقاومت در راستای اهداف خود استفاده نکنند و بهتر است افکار و نظرات خود را با نام خود منتشر نمایند و امانت داری را در نشر تصاویر رعایت نمایند.


جنبش مقاومت مردمی ایران جندالله

هیچ نظری موجود نیست: