۱۳۹۰ اردیبهشت ۱۸, یکشنبه

عوامل اصلی پخش موادمخدر خود رژیم آخوندی در ایران است

زاهد شيخي، رييس روابط عمومي دادگستري زاهدان به دليل حمل ۵٠٠ كيلوگرم مواد مخدر با خودروي دولتي دستگير شده است.
به گزارش منابع محلي نامبرده مواد مخدر را كه شامل ۴۵٠ كيلوگرم ترياك و ۵٠ كيلوگرم هرويين بوده با خودروي دولتي و حكم ماموريت و اسلحه حمل مي كرده كه در پاسگاه سهل آباد متوقف و مواد فوق كشف گرديده است.
يك منبع آگاه در گفتگو با سي‌ميل اين موضوع را بي‌ارتباط با تنش‌هاي اخير ميان رهبر جمهوري اسلامي و محمود احمدي‌نژاد ندانسته چرا كه به گفته وي، زاهد شيخي و برادرش از روساي ستادهاي انتخاباتي احمدي‌نژاد در استان سيستان و بلوچستان بوده‌اند.
به گفته وي اين نخستين بار نيست كه زاهد شيخي اقدام به قاچاق مي كرده است.
هنوز منابع رسمي گزارشي از دستگيري زاهد شيخي منتشر نكرده‌اند.
احمد زاهد شيخي مدير كل روابط عمومي دادگستري استان زاهدان كه از اعضاي سابق سپاه پاسداران و عضو ستاد مبارزه با مواد مخدر استان نيز مي باشد روز گذشته به جرم دست داشتن در قاچاق مواد مخدر بازداشت شد ! زاهد شيخي، به دليل حمل ۵٠٠ كيلوگرم مواد مخدر با خودروي دولتي دستگير شده است. به گزارش منابع محلي نامبرده مواد مخدر را كه شامل ۴۵٠ كيلوگرم ترياك و ۵٠ كيلوگرم هرويين بوده با خودروي دولتي و حكم ماموريت و اسلحه حمل مي كرده كه در پاسگاه سهل آباد از سوي ماموران نيروي انتظامي متوقف و مواد فوق كشف گرديده است. يك منبع آگاه در گفتگو با ايران بريفينگ اعلام كرد با توجه به اينكه از مدتها پيش اين شايعه بر سرزبانها بوده كه وي در قاچاق مواد مخدر دست دارد و ظاهرا اين نخستين بار نيست كه زاهد شيخي اقدام به قاچاق مي كرده است ، احتمال داده كه علني شدن اين موضوع و بازداشت نامبرده با توجه به اينكه زاهد شيخي و برادرش از روساي ستادهاي انتخاباتي احمدي‌نژاد در استان سيستان و بلوچستان بوده‌اند و برادر ديگر وي نيز به نام محمد رضا زاهد شيخي هم اكنون مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي سيستان و بلوچستان است ، بي ارتباط با تنش‌هاي اخير ميان رهبر جمهوري اسلامي و عوامل محمود احمدي‌نژاد نباشد . گفتني است هنوز منابع رسمي گزارشي از دستگيري زاهد شيخي منتشر نكرده‌اند اما منابع محلي خبر از اين مي دهند كه وي در يك پاسگاه بازداشت شده و با توجه به مقاومتش در بازرسي از خودرو ماموران نسبت به وي حساس شده اند و پس از كشف مواد نيز باتوجه به ارائه حكم ماموريت و مدارك دولتي بودن خودرو ماموران ابتدا به هويت نامبرده مشكوك و با دخالت مقامات بالاتر موضوع محرز و نسبت به بازداشت وي اقدام مي نمايند.

هیچ نظری موجود نیست: