۱۳۹۰ اردیبهشت ۱۱, یکشنبه

بحرین خواستار قطع روابط اقتصادی اعراب با رژیم تهران شد

سایت عصر ایران: اتاق بازرگانی بحرین از بازرگانان این کشور و دیگر بازرگانان کشورهای جنوب خلیج فارس خواست کالاهای ایرانی را تحریم کنند.

به نوشته روزنامه الوطن چاپ منامه، اتاق بازرگانی بحرین با ادعای دخالت ایران در امور داخلی این کشور، خواستار لغو همه تعاملات بانکی با تهران نیز شد.

اتاق بازرگانی و صنایع بحرین در بیانیه ای از بازرگانان بحرینی و کشورهای جنوب خلیج فارس خواست کالاهای ایرانی را تحریم و تعامل با بازرگانان این کشور را متوقف کنند.

در این بیانیه با طرح این ادعا که ایران به استقلال بحرین احترام نمی گذارد آمده است: اظهارات تحریک آمیز مقامات رسمی ایران علیه بحرین و کشورهای جنوب خلیج فارس و به ویژه عربستان سعودی را محکوم می کنیم.

اتاق بازرگانی بحرین در بیانیه خود ادامه می دهد: خواهان تحریم اقتصادی ایران هستیم تا دخالت های این کشور در امور داخلی بحرین متوقف شود.

اتاق بازرگانی بحرین همچنین از اتاق های بازرگانی و اتحادیه های بازرگانی کشورهای جنوب خلیج فارس نیز می خواهد ضمن اعلام همبستگی با بحرین به سرعت خواستار تحریم بازرگانان و کالاهای ایرانی و فعالیت ها و نمایشگاه ها و تعاملات مالی با ایران شوند.

هیچ نظری موجود نیست: