۱۳۹۰ فروردین ۲۱, یکشنبه

جنايات حكومت شيعي سوريه بر عليه اكثريت اهلسنت اين كشور ادامه دارد


به گزارش آژانس خبري تفتان حكومت شيعي جنايتكار و فاسد و درنده خوي سوريه به جنايت عليه اهلسنت اين كشور كه اكثريت جمعيت اين كشور را تشكيل مي دهند ادامه دارد.

شاهدان عینی از درعا در جنوب سوریه اعلام کردند دهها هزار تن از نیروهای امنیتی و ارتش این کشور بامداد روز یکشنبه 10 – 4 – 2011 در مناطق حساس شهر مستقر شدند.

این شهر طی روزهای گذشته شاهد درگیری های خونین بین نیروهای امنیتی و معترضانی شده بود که خواهان برقراری آزادی و اصلاح نظام سیاسی در این کشور هستند.

سازمان حقوق بشر سوریه از سازمان های مخالف رژیم در این کشور اعلام کرده است در تظاهرات روز جمعه گذشته در درعا و چند شهر دیگر دست کم 37 نفر کشته شدند.

درهمین حال نیروهای امنیتی در درعا اقدام به تیراندازی هوایی و یورش شبانه به منازل برخی معترضان کردند.از سوی دیگر وزارت کشور سوریه هشدار داد با کسانی که اقدام به خرابکاری و فتنه گری کنند به شدت برخورد خواهد کرد.

خاندان خبيث اسد كه يك خاندان شيعي و يك اقليت محض است و سالهاست با زور و نيزه بر مردم اهلسنت سوريه حكم مي راند بقاي خود را در جنايت هر چه بيشتر مي داند و اما ديگر به پايان خود نزديك است و قيام مردمي مسلمانان سوريه مي رود كه به جنايت و سفاكي و درنده خوئي شيعيان در سوريه پايان دهد.


منافقت ايران و تقيه و دروغ پراكني رسانه هايش


رژيم رافضي ايران كه حكومت دوست جنايتكارش اسد را در حال زوال مي بيند به دروغگوئي روي آورده است و سعي مي كند با دروغ و نيرنگ مقاومت مردم سوريه را به خارج نسبت دهد اين در حالي است كه رژيم ايران از مخالفت يك عده مزدور در بحرين و يمن حمايت مي كند و آن را انقلاب مي خواند اما تظاهرات صدها هزار نفري در سوريه را فتنه مي نامد.

در ايران و سوريه تظاهرات فتنه نام دارد و در كشورهاي ديگر انقلاب اسلامي !!!!!!!!!!

هیچ نظری موجود نیست: