۱۳۸۹ اسفند ۱۵, یکشنبه

بت امام زمان را بشکنید


متاسفانه به علت حاکم بودن جو شیعه گری در ایران حتی روشن فکران ایرانی نیز گرفتار خرافات به وجود آمده توسط روحانیون هستند و علت اصلی که جنبش های مردمی در ایران به پیروزی نمی رسند هم همین موضوع می باشد چون حکومت ولایت فقیه به وسیله این خرافات که دردین مبین اسلام به وجود آورده ذهن و فکر مردم را اسیر کرده و به همین دلیل به راحتی می تواند جنبش های مردمی ضد حکومت را آرام کندو متاسفانه کمتر روشن فکری این موضوع را مطرح می کند ودر صورت مطرح کردن نیز توسط عوام مردم طرد می شود. مردمی که می ترسند یک کتاب مخالف عقاید خود بخوانند و هر عقیده غلطی که از پدران خود به ارث برده اند را کورکورانه قبول می کنند.
از جمله این عقایدغلط و شاید مهمترین آن که روحانیون توانستند به وسیله آن بر مردم عوام سوار شوند عقیده امام زمان می باشد. که این امام 1200 سال پیش غیب شده و الان هم آخوندها به عنوان نایب آن امام موهوم بر مردم عوام سوار شده اند. در صورتی که عقیده به امامت و رهبری منصوب به خدا و علی الخصوص امام زمان از ریشه غلط و دروغ است. چون نه در قرآن و نه درسنت پیامبر صلی الله علیه وسلم چنین چیزی وجود ندارد. این موضوع را هر کسی می تواند به سادگی و با مقداری مطالعه بفهمد.
بله همان طور که گفتم در قرآن هیچ آیه ای در مورد امام زمان نداریم از آن بالاتر هیچ آیه ای در مورد امامت12 گانه که توسط الله انتخاب شده اند نداریم. بلکه آیات مخالف و احادیث صحیح مخلف با این موضوع داریم. در آیات متعددی داریم که مسلمانان باید امور خود را از شورا حل کنند و یا الله می فرماید : در حقیقت خداوند حال قومی را تغییر نمی دهد تا آنان حال خود را تغییر دهند (11 سوره رعد)
یا خود حضرت علی( رضی الله عنه) در خطبه 6 انتخاب رهبر را به وسیله شورا میداند
و...
در زمان پیامبر (ص ودر پایان عمر ایشان دین کامل شد واصلا در آن عصر چیزی به نام امام زمان و جود نداشت اما پس از مدتی عده ای که شورا و رای قاطع مردم بر خلافت حضرت عثمان خلیفه سوم را نپذیرفتند سرآغاز ایجاد موضوع امامت و امام زمان و ولایت فقیه شدند.اینها ابتدا گفتند اصلا از ابتدا رهبری مردم از جانب خدا و حق حضرت علی بود (درصورتی که خود حضرت اصلا چنین ادعایی نداشت و با خلفای قبل از خود هم بیعت کرده بود و با آنها روابط خوبی داشت و با آنها مشورت می کرد حتی حضرت علی دختر خود ام کلثوم را به ازدواج حضرت عمر بن خطاب در آورد و یا نام 3 فرزند خود را ابوبکر و عمر و عثمان گذاشت )
سپس بعد از شهادت حضرت علی عده ای گفتند حضرت نمرده است بلکه به غیبت رفته است وروزی بر خواهد گشت که از این به بعد کلید امام زمان زده شد .بعد از حضرت علی، این ادعا را در مورد فرزندان ایشان مثل محمد حنفیه و سپس جعفر صادق و سپس موسی کاظم و امام رضا و بالاخره فرزند نداشته حسن عسگری کردند .در مورد هر کدام نیز گقتند که ایشان به غیبت رفته و روزی بر خواهد گشت. بله به همین دلیل می بینیم که در طول تاریخ شیعه به 140 فرقه تقسیم شد عده ای 3 امامی شدند عدهای 6 امامی و عده ای 7 امام و بالاخره عده ای هم 12 امام شدند.
در مورد امام 12 که اصلا وجود خارجی هم نداشت شبهه زیاد است. مثلا آمده است که علی نقی امام 11 شیعه چون فرزندی نداشت وقتی در گذشت اموالش به برادرش ارث رسید و یا در مورد تولد او آمده است که هیچ کسی او را ندیده است و یا برای او در کتب شیعه اسم 40نفر نوشته شده که مادر او هستند و موارد دیگر.
آخر کسی نیست بگوید معنی امام یعنی چه؟ نه اینکه امام و رهبر باید در راس امور قرار گیرد و جامعه را هدایت کند پس غیبت چه معنایی دارد امام غایب به چه دردی می خورد امام زمانی که به قول آخوندها از ترس جان غیب شده به چه دردی می خورد ؟
مگر شما آخوندها نمی گویید زمین از امام خالی نمی ماند پس الان 1200 سال امام کجا است
بعد حدیث هم می آورید هر کس ادعا کند امام زمان را دیده دروغ گو است . این چه را نشان میدهد ؟
نشان می دهد امام زمانی در کار نیست و شما مردم را فریب داده اید تا مردم را در انتظار یک فرد موهوم نگه دارید و شما هم با خیال راحت بر مال و ناموس آنها به اسم خمس و صیغه تجاوز کنید.
از اینها نتیجه می گیریم امام زمان ساخته پرداخته عده ای سود جو بود که ابتدا پول مردم را به عنوان سهم امام می گرفتند و می خوردند که رفته رفته این سوء استفاده از امام زمان خیالی بیشتر شد تا جایی که آخوندها خود را به عنوان نائب آن موهوم معرفی کرده و مثلا به نیابت او خود را رهبر مردم معرفی کردند و سرانجام با ایجاد ولایت مطلقه فقیه نهایت سوء استفده را کردند و خود را مالک جان و ناموس مردم کردند.
پس بیایید بدون تعصب و با مطالعه ، بت امام زمان را که توسط اهل بدعت به و جود آمده را بشکنیم و به سوی قرآن وسنت صحیح پیامبر برویم.
برای کسانی که می خواهند در این زمینه مطالعه کنند 5 کتاب معرفی می کنم.
بررسى علمى در احاديث مهدى
آمدن مهدي افسانه است
مهدي موعود يا مهدي موهوم؟
عجيب ترين دروغ تاريخ
کارنامه امام زمان
سنی نیوز

هیچ نظری موجود نیست: