۱۳۹۰ فروردین ۵, جمعه

کشیش آمریکائی خود را سوخت یا قرآن را؟!..+فيلم

عبدالرحمن توحیدی ـ زاهدان

سنی نیوز: جهان غرب به سرکردگی آمریکا طی دو قرن گذشته که در ظاهر پوستین استعمار را کنار گذاشته‫ دم از انسانیت و انسان دوستی می‫زند، بسیار سعی کرد چهره خودکامه خود را زیر نقابهایی چون؛ حقوق بشر، آزادی، حقوق زن، دمکراسی، و غیره پنهان کنند و با استعمار سرد و استفاده از نوکرها و چاکرهای بسیار وفادار ثروتهای منطقه را غارت کند.
پیشرفت تکنولوژی معاصر که غرب بسیار تلاش دارد آنرا چهارچنگولی در دست خود داشته باشد، و اجازه ندهد کسی از آن در غیر مصلحت استعمارگر پیر استفاده کند، باعث شده تا حدودی ملتهای همیشه در خواب به مرحله‫ای شبیه به بیداری برسند!
تنها برخی از شبکه‫های ماهواره‫ای آنهم در حالت تضاد مصلحتها و برهم خوردن روابط صمیمی بین اطراف، از ملیاردها دلاری خبر می‫دهند که فلان نوکر و چاکر دست نشانده غرب از جیب ملت دزدیده و در بانکهای غرب انبار کرده است.
تا دیروز که افرادی چون صدام و قذافی و مبارک و بن علی و خمینی و خامنه‫ای و سایر دیکتاتورهای مستبد خون ملتها را می‫مکیدند و آنها را قتل عام می‫کردند، غربی که نفت منطقه را می‫مکید هیچ اعتراضی نداشت! برای غربیها دریای خون ملت ما هیچ ارزشی ندارد، آنچه برایشان مهم است نفت و ثروتهای ماست!
صدام رفت، و قذافی و پسرانش بزودی به درک واصل می‫شوند، و کسی از صدها و هزارهای ملیارد دلاری که در بانکهای غرب انباشته شده است هیچ نخواهد شنید! باد آورده را باد خواهد برد.
باز هم رسانه‫های غربی دم از آزادی و حقوق بشر می‫زنند! زن در غرب آلت شهوت و عروسک عریان تبلیغاتی بازار است. اما رسانه‫ها جار می‫زنند و گوش فلک را با افسانه آزادی و کرامت زن در غرب کر کرده‫اند!
البته نوکران و چاکران دست نشانده آنها در کشورهای ما برای سروران خود به‫به و چه‫چه می‫خوانند و ابلهان و ساده‫لوحان دیار ما حکایت را باور می‫کنند!
ادامه مطلب>>>

هیچ نظری موجود نیست: