۱۳۸۹ اسفند ۱۵, یکشنبه

نام آقای خامنه ای در کنار نام چهارده دیکتاتور جهان

جرس: نشریه "بیزینس اینسایدر” در گزارشی، اقدام به انتشار پانزده تن از رهبرانی که بیشترین عمر رهبری را دارند کرد و در این میان رهبر جمهوری اسلامی رتبه دهم را داشت.
نام رهبر جمهوری اسلامی در کنار معمر قذافی، حسنی مبارک، نظربایف، موگابه و عمرالبشیر تعدادی از دیکتاتورهای جهان آمده است.
بیزینس اینسایدر با اشاره به اینکه رهبر جمهوری اسلامی سی سال در مسند قدرت است می افزاید: 66 درصد از جمعیت 79 میلیونی ایران بجز آقای خامنه ای رهبر دیگری ندیده اند.
سایت انتخاب نزدیک به حکومت که اقدام به درج این خبر کرد با حذف نام آقای خامنه ای نوشت: این گزارش که به دلیل حذف دیکتاتورهای بزرگ ظرف چند هفته اخیر، نوشته شده، در ابتدا می نویسد: احتمال اینکه معمر قذافی قدرت را از دست بدست ۷۵ درصد است.
البته این کشور در حالت جنگی قرار دارد. این رهبر ۶۸ ساله برای ۴۱ سال است که به قدرت چنگ زده است که شامل ۲/۳ عمر او می شود و همچنین طول عمر زندگی بسیاری از مردم لیبی.
همچنین، به تازگی حسنی مبارک پس از ۳۰ سال ، از نردبان قدرت سقوط کرد.
در زیر به ۱۴ نفر که رهبری کشور را برعهده دارند و حکومت انان سلطنتی نیست، نگاهی کرده ایم:

۱ نظر:

mojtaba hojatoleslami گفت...

فتنه احمدی‌نژاد. سلام، الان تازه متوجه شدم چرا در سالروز وفات امام خمینی ، حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که خود امام خمینی بارها فرمودند اشتباه کردند و منظور ایشان از این حرف چه بود . با رفتار اخیر رئیس جمهور بالاخره روشن شده است که احمدی‌نژاد با دادن نتایج آرا دروغی انتخابات به امام خامنه‌ای، باعث شدند که حضرت امام خامنه‌ای در ملا عام اعلام کنند که حمایت از احمدی‌نژاد بعد از انتخابات، اشتباه بوده است. فتنه اصلی‌ زیر سر احمدی نژاد و خائنین امثال خودش بوده و هست.ای کاش دسته احمدی‌نژاد هم سر به خیابان بگذارند شخصاً ترتیب ایشان را هم از پشت بام خواهم داد. سرباز ولایت من هستم نه آن مشائی دزد.