۱۳۸۹ اسفند ۱۲, پنجشنبه

از نظام ولایی تا خواب شیطانی

اطلاعاتی در جریان است که نظام با تمام توان بی رحمی و شقاوت در یکی از بزرگترین تصمیمات تاریخی خود قصد دارد با شدت و حدت موسوی و کروبی را زیر فشار بگذارد برای اعترافات تلویزیونی. آنها از همسران این دونفر برای شکستن و به زانو در آوردن این دو مخالف خود استفاده می‏کنند. پیش بینی من این است که شیخ کروبی توانایی باور شکنجه‏ها را نخواهد داشت و احتمال دارد از شدت حرص و خشم و فریاد و اعتراض با دار فانی وداع بگوید.
مهندس میر حسین موسوی را ممکن است توسط دواهای قوی روانگردان و شکنجه‏ها و بلاهایی که بر سر همسر او و همسر همرزم‏اش روا خواهند داشت ناگزیر از مصاحبه کنند. لذا بعید نیست چنین چیزی پخش کنند:
اعترافات تلویزیونی مهندس میر حسین موسوی
من از همان ابتدا توده‏ای بودم. این را امام راحل می‏دانست ولی باز هم مرا انتخاب کرد تا مشت محکمی روی دماغ توده‏ای ها بکوبد. بعد من از حزب توده در آمدم رفتم عضو موساد شدم که شورای نگهبان صلاحیت مرا برای شرکت در انتخابات تأیید کند. در این هنگام یعنی بعد از گرفتن تأییدیه من زودی از موساد خارج شده توسط سلمان رشدی و سایر دوستان از جمله کروبی، فراماسون شدم. بعد انتخابات هم من رسماً به سی آی ای پیوستم تا جلوی انتقال آرا را به آقای احمدی نژاد بگیرم.
از دیگر کارهایی که من برای بدنام کردن نظام کردم این است که خواهر زاده داشتم و نظام را وادار کردم تا او را شهید کند و وقتی نظام گول مرا خورد من داد و بیداد کردم که اهای بگیرید که نظام خواهر زاده‏ام را کشت.
همسر من که به مناسبت روز جهانی زن به من نمایندگی داده به جای او هم اعتراف بکنم خیلی خیلی انقلاب و آقای احمدی نژاد را اذیت کرد و با اینکه برادران همه‏ی ضد ولایت فقیها را می‏کشتند او داد می‏زد هنوز در گهواره کودکی هست. که اعصاب حضرت رهبر خط خطی بشود. انقلاب و حضرت رهبررا رها کرده بود و همپای ملت ملعون می‏رفت و انگار نه انگار که ضعیفه هست و شرعاً باید پشت سر من راه بیاید.
این هم درست است که دفترچه توده‏ای ها در خانه من پیدا شده. چون توده‏ایها مغز خر خورده‏اند و در این برهه که می خواستند برای من دفترچه بفرستند رویش آرم و مارک و پرچم خود را زدند و فرستادند تا وزارت اطلاعات آنها را کشف کند. البته من میخواستم پس بفرستم اما آقای کروبی نگذاشت و گفت بد است حزب از تو دلخور می‏شود. من از ملت ایران و حضرت رهبر که خیلی جامع‏الشرایط هست علی الخصوص از صادق لاریجانی در خواست اعدام دارم و از حداد عادل و سردار رضایی هم می‏خواهم زودی بیانیه بدهند و سایر بزرگان و علمای خاموش هم می‏توانند صلوات بفرستند.
از جنبش سبز می‏خواهم ساندیس نوشیده بسیجی بشوند و ملت هم برود به خانه هایشان و بگذارند تا آخوندها همچنان بر همه چیز ما مسلط باشند چون نماینده آنها در آسمان اگر از ما ناراض بشود آخر از آسمان برای ما بلای آسمانی خواهد فرستاد. سایت کلمه اگر این اعترافات مرا پخش نکرد یک کلمه از حرف‏هایش را باور نکنید.

عبدالقادر بلوچ

هیچ نظری موجود نیست: