۱۳۸۹ اسفند ۱۰, سه‌شنبه

سه شنبه روز اعتراض به دستگیری موسوی و کروبی

پیتشر معترضان ایرانی از مردم خواستند روز سه شنبه (10 اسفند) در اعتراض به ادامه حبس خانگی میرحسین موسوی و مهدی کروبی دو تن از رهبران مخالفان ایران دست به تظاهرات خیابانی بزنند.

موسوی و کروبی از حدود دو هفته پیش توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی در حبس خانگی قرار گرفتند که پس از مدتی به زندان حشمتيه تهران منتقل شدند.

امیر ارجمند گفت: دررباره وضعیت موسوی و کروبی نگرانی شدیدی وجود دارد.

مشاور عالی موسوی تاکید کرد: راهپیمایی که سه شنبه صورت می گیرد در اعتراض به وضعیت نگهداری غیر قانونی موسوی و کروبی است و مردم حمایت خود را از آن ها نشان خواهند داد.

۲ نظر:

بلوچ گفت...

برای سرنگونی ولايت سفيه نيازی به رهبری نيست.

تجربه جديد مردم بپاخاسته در ليبی، مصرو تونس ثابت کرد که برای سرنگونی ديکتاتورها نيازی به يک رهبر مشخص نيست. مردم رهبران آينده خويش را در پروسه مبارزات و سرنگونی ظالمين پرورش می دهند.
درمورد مبارزات مردم دربند درزندان بزرگ ايران تاريخ نشانگر يک حقيقت تلخ است. هر آنکس که بر امواج توده های بپاخاسته سوار شده و قدرت را بدست گرفته است پس از تثبيت دفتر و دستک خود بلای جان مردم شده است.
به همين دليل برای سرنگونی ولايت خامنه سفيه نيازی به رهبر نيست. اگر باز رهبری مبارزات مردمی مشخص شود آنهم از تهران و بوسيله ملت حاکم فارس، بدانيم که ديکتاتور و ديکتاتوری آينده در حال رشد است . با تبديل مهره ها در ارکان قدرت باز دورانی سياهتر ازدوران « امامت» خمينی و خامنه ای آينده مردم را تاريکتر خواهـد کرد.


بلوچ

تهرانی مقیم بلوچستان گفت...

باز دم بلوچها گرم که عملیات استشهادی میکنند اگه چند بلوچی شجاع واستشهادی برای رهبری تظاهرات به تهران بیایند و رهبری تظاهرات و عملیات استشهادی مقابل مزدوران را مدیریت کنند تا ترس بعضی ها بریزه در زاهدان عملیات فایده ندارد بیایید تهران بهترین فرصت از دست ندهیم مردم بلوچ و جنوبی دستکم از عربهای نترس ندارن موفق باشید