۱۳۸۹ بهمن ۲۹, جمعه

شماری از خبرگزاری های رژیم از دسترس خارج شدند

دانشجونیوز: خبرگزاری فارس وابسته به سپاه پاسداران، سایت تابناک، نزدیک به اصولگرایان تندرو و سایت صدا و سیما چند ساعتی است که از دسترس کاربران خارج شده و دسترسی به این سایت ها تا لحظه تنظیم این خبر امکان پذیر نیست.
در پی حملات متعدد سایبری در روزهای اخیر از سوی هکرهای سایبری وابسته به دولت به سایت های مخالف حاکمیت که اخبار مرتبط با اعتراضات مردم را پوشش میدادند، در حرکتی متقابل گروه هایی در داخل و خارج از کشور تهدید کرده بودند که رسانه های مرتبط با حاکمیت را مورد حمله قرار خواهند داد. به نظر می رسد در دسترس نبودن وبسایت این خبرگزاری با تهدیدهای صورت گرفته اخیر مرتبط می باشد.
در حالی که کارشناسان فنی معتقدند که حمله گروه هایی که خود را ارتش سایبری می نامند، در روزهای اخیر از بزرگترین حمله های صورت گرفته تاکنون به سایت های خبری بوده است، از دسترس خارج شدن وبسایت این خبرگزاری ها می تواند ناشی از واکنش متقابل نیروهای مخالف حاکمیت باشد.
بنابر گزارش دانشجونیوز، در روزهای اخیر خبرگزاری های وابسته به حاکمیت حملات گسترده ای را علیه حرکت های اعتراضی مردم و رهبران جنبش سبز انجام داده بود و در تبلیغ دروغ رسانه ای بسیجی بودن شهید "صانع ژاله" نقش اساسی را بر عهده داشت.

هیچ نظری موجود نیست: