۱۳۸۹ بهمن ۱۳, چهارشنبه

وقتی کیهان «بن‌علی» را علیه‌السلام خواند!

روزنامه کیهان در شماره روز سه شنبه خود در گافی عجیب، «زین العابدین بن علی» رئیس جمهور فراری تونس را علیه‌السلام خواند. روزنامه کیهان در شماره مورخ 12 بهمن (سه شنبه) و در صفحه آخر خود در مطلبی تحت عنوان «آمریکا به دلیل نگرانی از خیزش مردمی رئیس «سیا» را به عربستان فرستاد» به اشتباه مقابل نام «بن علی» رئیس جمهور فراری تونس و دیکتاتور سابق این کشور «(ع)» گذاشت که این امر موجب حیرت خوانندگان اینترنتی این روزنامه شده است. نکته جالب توجه اینکه تا لحظه انتشار این خبر، این گاف در صفحه اینترنتی روزنامه کیهان اصلاح نشده است.

۲ نظر:

تك تيرانداز كرد گفت...

وقتى اين جانيان و خونخواران خامنه اى ملعون(لعنة الله عليه) را نماينده خدا روى زمين مى خوانند، ديكر جه انتظارى از اين كافران مجوسى داريد...؟
مديريت روزنامه كيهان برعهده شخصى عقب مانده و بى سواد و بى منطق و جنايتكار و خونخوار با افكارى حقيقت ستيزى بنام "شريعتى" است.
لذا اين سوتى ها كار از بيش با افتاده اى است،
اين رافضيان و مجوسان ازخدا بى خبر وقتى جوانان بلوج و كرد را فقط بخاطر سنّى بودنشان به شهادت ميرسانند مشخص است كه فقط در فكر ريشه زدن و محكم كرفتن فرمان حكومتند كه مبادا روزى از جنكشان در آيد.
كه انشاءالله وقتشان به انتها رسيده و بايد تاوان جنايتهاى اين سه دهه را ببردازند.
به اميد روزى كه در ميهن عزيزمان ايران حكومتى عادل و آكاه بر سر كار آيد و خامنه اى خونخوار و سكهايش را به باى ميز محاكمه بكشاند و به جزاى اعمالشان برساند.
انشاءالله
انشاءالله
انشاءالله

"الا لعنة الله على الظالمين"تك تيرانداز كرد از كانادا

مجاهد و جانفداى جندالله گفت...

زنده باد مجاهد جندالله در بلوجستان

حي الله مجاهدين جندالله بلوشي في المكران

به اميد فرا رسيدن روزى كه شاهد عدل و آزادى در سرزمين و وطن عزيزمان ايران باشيم و همجون كذشته حرف اول را در جهان از لحاظ فرهنك، علم، ادب، شهامت، حقوق بشر و ديكر اسلوبهاى انسانى بزنيم.

جون خامنه اى ملعون و حكومت جمهورى شيطانى اش با نام اسلام تيشه بر ريشه اسلام زده و بيشترين بدناميها را بر اسلام وصله زده و ديكران را نسبت به اسلام واقعى بدبين كرده،
هم اكنون تعداد زيادى از هموطنان شيعه مذهبمان كه آشنايى جندانى از اسلام نداشته با اعمال قبيهانه و سفيهانه حكومت آخوندى كه سياستش بر اخفاى حقايق بنيانكذارى شده از دين و مذهبشان انزجار و تنفر داشته و رو به مذاهبى مى آورند كه دم از آزادى ميزنند، درصورتى كه اسلام آزادترين دين است.
ولى اين دين ستيزان شيطان صفت از كمونيستهاى جهان(روسيه و جين)درس كرفته تا اسلام را تضعيف نمايند، ولى به قول شهيد ضيايى كور خواندند.

در اينجا خطاب به اين جنايتكاران ميكويم:
اى خامنه اى و سكهاى بليدش "ماه بشت ابر نمى ماند"


مجاهد و جانفداى جندالله در كردستان