۱۳۸۹ بهمن ۲۵, دوشنبه

شرکت دهها هزار نفر در تظاهرات تهران

به گزارش آژانس خبری تفتان به نقل از بی بی سی : در واکنش به دعوت رهبران مخالف دولت، خبرگزاری های خارجی از تهران گزارش می دهند که هزاران نفر در این راهپیمایی ها شرکت کرده اند.
خبرگزاری فرانسه از تهران گزارش داده که هزاران نفر در راهپیمایی مخالفان دولت برای اعلام همبستگی با مردم مصر و تونس شرکت کرده اند.
رضا سایه خبرنگار سی ان ان در اسلام آباد، از قول شاهدان عینی می گوید که دهها هزار نفر از مخالفان دولت در حال راهپیمایی هستند و با تاریک شدن هوا بر تعدادشان افزوده شده است.
یک شاهد عینی با تائید این خبر به بی بی سی گفت که با تاریک شدن هوا انگار ترس بیشتر مردم ریخته و گروه های تازه ای در حال پیوستن به تجمعات اعتراضی هستند.
بشنوید
گزارشها حاکی است که در برخی نقاط شهر تهران درگیری هایی بین ماموران امنیتی و نظامی با مردم رخ داده و پلیس از گاز اشک آور استفاده کرده است.
حضور گسترده ماموران امنیتی و لباش شخصی
گزارشها نشان می داد که در واکنش به دعوت رهبران مخالف دولت به راهپیمایی در تهران، نیروهای امنیتی در نقاط مختلف شهر مستقر شده اند.
به گزارش خبرگزاری رویترز از تهران، از صبح روز دوشنبه، 25 بهمن (14 فوریه)، و با نزدیک شدن زمان برگزاری تظاهرات حمایت از قیام های مردمی در تونس و مصر، نیروهای امنیتی در برخی نقاط پایتخت حضوری محسوس داشتند.

هیچ نظری موجود نیست: