۱۳۸۹ اسفند ۶, جمعه

دیکتاتورهای عالم در مدرسه ولایت..


سنی نیوز: همانطور که بشریت همخانواده همدیگرند و تجارب سازنده و مفاهیم ساختاری و بنائی را از همدیگر به عاریت می‌گیرند، شیطانها و نیروهای شر اهریمنی نیز شرارت را بهمدیگر می‌آموزند.
« وَكَذَٰلِكَ جَعَلْنَا لِكُلِّ نَبِيٍّ عَدُوًّا شَيَاطِينَ الْإِنسِ وَالْجِنِّ يُوحِي بَعْضُهُمْ إِلَىٰ بَعْضٍ زُخْرُفَ الْقَوْلِ غُرُورًا ...» (الأنعام/112)
{ اینچنین در برابر هر پیامبری، دشمنی از شیاطین انس و جنّ قرار دادیم؛ آنها بطور سری (و درگوشی) سخنان فریبنده و بی‌اساس (برای اغفال مردم) به یکدیگر می‌گفتند..}
شاید هیچ کس در جهان تصور نمی‌کرد در این قرن آگاهی و از بین رفتن مرزهای فضائی و وجود ماهواره و انترنت هنوز انسانهایی از قرن بوق و با تصورات پوسیده از دوران رفته بتوانند از مردم سواری بگیرند!
پیرمردان خرفی که گذر زمان هرگونه توانایی را از آنها ربوده، عقلهایشان به "ارذل العمر" رسیده‌اند با چنگ و دندان به عرش شاهی چسپیده‌اند، و برای بقای خود انسانها را بجان هم می‌اندازند.
چه کسی می‌توانست تصور کند نظام ولایت فقیه ما برای حفظ عرش شاهی علی خامنه‌ای مجموعه‌ای از توده را اجیر کرده بجان برادران خودشان بیندازد؟!
اگر ذره شرافت و مردانگی باقیمانده در بن علی تونسی مانع از آن شد که از ولی فقیه ما پیروی کند، فرعون مصر؛ حسنی مبارک، و دیکتاتور یمن؛ علی عبدالله صالح، درس را بخوبی آموختند و همین طرفند برادرکشی را از رهبر ما آموخته در کشورهای خود به اجرا درآوردند!
آیا به عقل هیچ موجودی در جهان ـ هر چند ددمنش باشد ـ می‌رسد که برای سرکوب ملت و همجنسان خود نیروهایی از بیرون اجیر کند و آنها را چون لاشخوران گرسنه به جان ملتش بیندازد، تا بکشند و بدرند و بسوزند و بدزدند و قتل عام کنند؟!
اگر موجودات موذی عالم از این درندگی خبر نداشتند ولی فقیه مطلق ما آنرا از ابتکارات خود می‌داند. ایشان سربازان حزب اللهی لبنان و گروههای موت شیعه عراق و هزاره‌های شیعه افغان را اجیر کرده به جان جوانان و غنچه‌های تازه شگفته میهن عزیزمان انداخت!
نیروهای اجیر شده با بیرحمی تمام جنایاتی را مرتکب شدند که گرگان جنگلهای آمریکا و ددان صحراهایی خشک آفریقا از آن شرم دارند.
اگر قطره شرافت و غیرتی که در بن علی تونسی و حسنی مبارک مصری بود و به آنها اجازه نداد چنین جنایتی را در حق ملتهایشان روا دارند، سرهنگ قذافی لیبی در جنون و بلهوسی و دیوانگی از سران معظم ما خودش را کمتر نمی‌داند. او این درس را از مکتب ولایت فرا گرفته نیروهای وحشی را از صحراهای دور دست آفریقای سیاه اجیر کرده، چون سگهای هار بجان ملت مظلوم لیبی انداخته است!
درس سوم دستگاه ولایت بسیار بی‌ننگتر و ددمنشانه‌تر است که تا کنون هیچ شیطانی در جهان نتوانسته به خود اجازه دهد آنرا تجربه کند.
درس سوم ولایت ساختن نمادهای کهریزکی است!..؛
به غل و زنجیر کشیدن مردم بدون توجه به عمر و جنس از پسر و دختر نوجوان گرفته تا پیرمرد و پیر زن گوژپشت و دریدن پرده عفت و حیا و تجاوز جنسی به آنها!!..
درست است که قذافی در حیوانیت و دیوانگی از ددان وحشی نیز پست‌تر است، ولی حداقل تا کنون از پیروی از امام و ولی فقیه ما در این مورد شرم دارد!
آیا تاریخ شیطنت بدین پستی خواهد رسید تا دیکتاتوری دیگر چنین درسی را از ولایت ما به عاریه گرفته به ملت خود تجاوز جنسی روا دارد؟!
و آیا نظام ولایت فقیه برای تکیه بر عریکه قدرت به همین طرفندهای خباثت و حیوانیت کفایت خواهد کرد، یا اینکه ابتکاراتی نوین می‌آفریند تا دهان شیطان بار دگر از حیرت واماند؟!
چه خوش گفته است شاعر عربی بر زبان ولی فقیه معظم ما:
وَكُنْتُ امْرَأً مِنْ جُنْدِ إِبْلِيسَ فَارْتَقَى بِي الدَّهْرُ حَتَّى صَارَ إِبْلِيسُ مِنْ جُنْدِي
فَلَـوْ مـَاتَ قَـبْلِي كُـنْتُ أُحْسـِنُ بَعْـدَهُ طَـرَائِــقَ فِـسـْقٍ لَيــْسَ يُــحـْسِنُـهَـا بَـعْـدِي

سربازی بودم از لشکر اهریمن، زمانه مرا بالا برد تا بدانجا که شیطان از لشکریان من گشت..
اگر او پیش از من بمیرد، من راه و روشهایی از فسق و فجور و گمراهی می‌دانم که او پس از مرگ من هرگز نمی‌تواند به آنها برسد..

هیچ نظری موجود نیست: