۱۳۸۹ بهمن ۳, یکشنبه

تایبادیها شلوغ کرده‏اند! و امام جمعه منتخب نظام را کتک زده‏اند!

خبر کنار انداختنِ امام جمعه‏ی اهل سنت شهرستان تایباد آنقدر کوچک بود که هیچ خبرگزاریِ بزرگی، آن را ندید. خود تایبادچیست که جامعه اهل سنت‏اش باشد. اصلاً مسئولین نظام در این سی و خورده‏ای سال چه می‏کرده‏اند که تایباد بغل گوش امام رضا هنوز سنی دارد؟ چه فایده ما برای مردم جهان انترنت پر سرعت بگذاریم که بتوانند از اقصا نقاط جهان از طریق وب زیارت امام رضا بکنند ولی بغل گوش مبارک‏اش حنفی‏ها مسجد داشته باشند. جالب اینجاست که تایبادیها شلوغ کرده‏اند! و امام جمعه منتخب نظام را کتک زده‏اند! و دوربین‏های نظام مقدس را از داخل مسجد در آورده و شکسته‏اند! نظام مقدس اگر لازم باشد در اتاق خواب مسلمین هم دوربین می‏گذارد و نباید اعتراض بشود که خدای ناکرده مصداق محاربه با خدا به میان بیاید. این گونه اعمال مال وهابی‏هاست و سنی‏های تایبادی کاری نکنند که نظام مقبره تاریخی مولانا ابوبکر تایبادی را با خاک یکسان بکند و درخت پسته‏ معروف و کهنسال‏اش را برای مصرف بیت رهبری تبدیل به ذغال بکند.
نظام اگر بخواهد آن روی سگ‏اش بالا بیاید امام جمعه عوض نمی‏کند، مثل مسجد شیخ فیض مشهد، مسجد تایباد را هم با خاک یکسان می‏کند. پس بهتر است با مولانا موحد فاضلی خداحافظی کنید و هر حجة‏الاسلامی را که دادند بپذیرید.

۲ نظر:

ناشناس گفت...

اين كافران بى دين جندسال بيش در شهرستان جاسك هم يكى از علماى بزرك دين بنام مولانا عبيدالله موسى زاده را از سمت امام جمعه اهل سنت اين شهر بركنار كردند، ويكى از سكهاى مزدور خويش بنام عقيل شيهكى را بر اين سمت كماشتند، اين شخص مزدور روزهاى جمعه وقتى بر روى منبر ميرود حتى نميتواند صحبت كند،
و از اول تا آخر تعريف جمهورى شيطانى ميكند، و هركسى از او سؤال شرعى ببرسد او نميتواند جواب دهد.
اين ظلم بزركى است كه جمهورى شيطانى و خامنه اى ملعون در حق ملت مظلوم شهرستان جاسك روا داشتند و حتى به اين بسنده نكردند، و اكنون همجون جاهاى ديكر خاك بلوجستان شروع كردند به ريختن خون جوانان بيكناه و شجاع بلوج اين شهرستان
"الا لعنة الله على الظالمين"
قابل بذكر است اين جانيان با همكارى مزدوران بى ناموس و برادركش وسربازان كمنام خامنه اى شيطان و احمدى نجاد مجوس و بدست رئيس اطلاعات شهر جاسك ستوان مصطفى حاتميان(لعنة الله عليه) در سحركاه 19 رمضان سال جارى همزمان با شب ضربت خوردن حيدر كرّار حضرت على ابن ابيطالب(رض) سه تن از جوانان غيور و متفكر و شجاع و متدين اين شهر كه دوتن از آنها از سادات و ذرّيه رسول الله(ص) بودند بنامهاى: 1- شهيد سيد محمود قتالى بلوج فرزند سيدحسن 22ساله 2- شهيد مير حاتم نوشيروانى بلوج فرزند عظيم ميرزا 18ساله 3- شهيد فرهاد رئيسى بلوج فرزند موسى 18ساله را كه سوار بر موتورسيكلت و راهى خانه جهت صرف سحرى و اداى فريضه نماز صبح بودند را ابن ملجم وار به كلوله بستند و هرسه را در آن وقت مبارك درخاك و خون غلطاندند و به شهادت رساندند طبق صورت جلسه بزشكى قانونى بندرعباس و فرماندهى انتظامى استان، تعداد189 كلوله توسط سكهاى جمهورى شيطانى به سوى اين جوانان غيرمسلح بلوج شليك شده، طورى كه خانواده اين شهداء قادر به غسل و كفن اين شيرمردان عمر صفت نبودند.
تنها دليل شهادت اين جوانان توسط سكهاى خامنه اى اين است:
1- بلوج بودن
2- سنّى بودن
3- نترس و شجاع بودن
4- عشق به اصحاب نبى على الخصوص عمر ابن خطاب(رض)
5- ايمان راسخ
6- فرود نياوردن سر تعظيم جلوى اين شيطانان
و صدها علت ديكر كه از نوشتن آن عاجزم
لطفااين بيام مرا در صفحه اصلى وبلاك مجاهدان غيور درج نمائيد.


مجاهد جان بركف بلوج از جاسك

ناشناس گفت...

زنده باد مجاهد بلوج...............

آزاد باد مكران ...................

آزاد باد كردستان.................