۱۳۸۹ دی ۱۴, سه‌شنبه

آقای کروبی، مردم را فریب ندهید! پایه گذار کشتار مخالفان و معترضان، خمینی بود!

کورش از تهران:یکی از مهم ترین موانع رسیدن مردم ایران به دمکراسی عدم تحول فکری در اصلاح طلبان مذهبی است. نمونه آخر آن نامه سرگشاده مهدی کروبی است. آقای کروبی در حالی که خود در ده سال اول جمهوری اسلامی و در دوران حکومت آیت الله خمینی مسئولیت های بسیاری داشته و در جریان پشت پرده اتفاقات مهم آن دهه بوده هنوز از روش و عملکرد آیت الله خمینی دفاع می کند و تمام جنایت ها، اجحاف ها، شکنجه ها و تبعیض های دوران خمینی را نادیده می گیرد.
آقای کروبی مدعی است اگر آیت الله خمینی زنده بود هرگز تجاوز و قتل های پس از انتخابات رخ نمی داد که تنها واژه ای که می توان برای این سخنان آقای کروبی پیدا کرد که خیلی توهین آمیز هم نباشد واژه جعل کاری است.
پایه گذار اصلی فساد و تبعیض و کشتار مخالف در جمهوری اسلامی شخص آیت الله خمینی و نظرات فقهی و سیاسی اوست. آقای خمینی هیچ ابایی از به کار بردن خشونت نداشت و هرگز فضای جامعه ایران را به طرف آرامش، اعتدال ،معنویت و اخلاق گرایی سوق نداد.
آقای خمینی از باورها و اعتقادات مردم نهایت سوء استفاده را کرد و رسما اعلام نمود اگر سی و پنج میلیون بگویند آری من می گویم نه!
آیت الله خمینی مهم ترین انحراف را در فقه سنتی و اسلام سنتی موجود در ایران ایجاد کرد و از اسلام تصویری خشن و از دیانت یک ایدئولوژی سیاسی عمیقا غیر معنوی ساخت.
با فقه سیاسی خمینی حتا نمی توان از اسلام دفاع کرد چه برسد به این که آقای کروبی با نام بردن از خمینی به عنوان چهره ای بی گناه قصد دارد حقوق مردم را اعاده کند! کارنامه سیاسی آیت الله خمینی کاملا مشخص است و عملکرد خشن و غیر انسانی او جایی برای دفاع باقی نمی گذارد با عبور و انتقاد از فلسفه سیاسی خمینی است که می توان درهایی به سوی رهایی مردم ایران گشود. شاید مبارزان راه آزادی هنوز باید برخی از جملات آیت الله خمینی را به اصلاح طلبان یادآوری کنند مانند این جمله او که در نامه ای مستند و مکتوب است: "رحم بر محاربین ساده اندیشی است".
اگر روح الله خمینی در سال 88 رهبر جمهوری اسلامی بود احتمالا به جای صدها نفر، هزاران نفر به فرمانش کشته می شدند زیرا برای خمینی تنها چیزی که اصالت داشت قدرت و حکومت بود و کوچک ترین مخالفت را زیر عناوین نفرت انگیزی مانند «محاربه با الله و امام زمان»، «مفسد فی الارض»، «مهدور الدم» و «دشمن اسلام» سرکوب می کرد چنان که جانشین اش چنین می کند چرا که دانش آموخته مکتب خمینی است.
متن نامه سرگشاده مهدی کروبی در سایت سحام نیوز:
http://sahamnews.org/?p=14100

هیچ نظری موجود نیست: