۱۳۸۹ دی ۱۸, شنبه

تونلی که بوی عملیات تروریستی توسط اطلاعات رژیم و زابلی های جنایتکار و به خاک یکسان کردن مردم بیگناه اهل سنت و ملت بلوچ را میدهد

تصاویر و خبر تونل کشف شده در رسانه های خبری دنیا نشر گردید ، اما کیست که جوابگوی این یاشد ، که جواب دهد این تونل را چه کسانی حفر کرده اند و هدف شان چه بوده است ؟
آیا کسی جوابگوی هست
یقینا سران رژیم این جواب را خواهند داد که ایادی صهیونیسم و امریکاییها آمده اند این تونل را حفر کرده اند تا در بین سنی و شیعه اختلاف و تفرقه بیندازند.
اما اگر به این تقیه گران بگوییم که این تونل به پایگاه بسیجی که در نزدکی مسجد مکی است وصل میشود ، آیا در داخل بسیج صهیونیستی و امریکایی است ؟
خـــیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر
نه امریکایی است و نه اسراییلی ، بلکه خانه ی تروریست های حزب اللهی ، سپاهیان خونخوار ، زابلی های منحوس و جنایتکار است که شیفته ی خون مردم بیگناه اهل سنت و ملت بلوچ هستند.
در این خانه مزدوران و جلادان خامنه ای جنایتکاران همراه با زابلی های منحوس هستند ، که نقشه کشیده بودند و میخواستند مردم بیگناه اهل سنت را با خاک یکسان کنند.
آری چند متر جلو تر زير ساختمان مسجد قديمي كه چند وقت پيش شهيدش كردند بود ، تونل كه در خاكبرداري اخير مسجد مکی پيدا شد كه مردم كه براي نماز رفته بودند مشاهده میکنند جلوي تونل ديوار كشيده ، قابل ذكر است كه حدود تقريبا چهل متر جلوتر از مسجد ساختمان سه طبقه يا همان جاسوس خانه اطلاعات سپاه است و مردم كه تونل را ديدند شك شان تبديل به يقين شد كه اين تونل مطعلق به اطلاعات رژيم منفور آخوندی است.
در حقیقت هدف رژیم این بود که هزاران نفر از مردم بیگناه اهل سنت و مردم زاهدان را به خاک یکسان کند ، اما خداوند متعال این مکر رژیم را فاش کرد و رژیم را رسوا و بدنام کرد ، و خداوند با مظلومین است و نصرت خداوند متعال شامل این مردم ستمدیده و بیگناه شد .
ناکو وشدل

۳ نظر:

بلوچ گفت...

تسليـت بـ واجه خسرو مـلازهی و ميديای بلوچی.

با کمال تاسف پيوستن وبلاگ جديد پهره را به جمهوری رافضيها و مرگ اين وبلاگ را به خسرو ملازهی، ميديای بلوچی و خوانندگان پهره تسليت می گويم.
وبلاگ پهره با مديريت جديد با سراسيمگی تمام در آغوش سپاه مافيايی افتاده است تا دشمنان بلوچ را در اعمال سياست های بلوچ ستيزانه و تبليغات انترنتی ياری دهـد.

بلــوچ


اطلاعيه زير را مدير نوکرصفت پهره در وبلاگ واجه خسرو ملازهی منتشر کرده است.


"
اطلاعیه ی مدیر وبلاگ پهره

به اطلاع خوانندگان گرامی میرسانم

وبلاگ جدید پهره از نشر کردن مقالات معاند نظام جمهوری اسلامی ایران معذور است.

فقط اخبار سیستان و بلوچستان و تحلیل های سیاسی تحت نظام رافت جمهوری اسلامی ایران را نشر خواهد کرد .

برادر کوچک تان مهیم بلوچ"

بلــوچ گفت...

علمای اهل سنت امنيت مردم را در مساجد اهل تسنن در مقابل خطرات مستقيم و غير مستقيم حکام رافضی و زورگويان ولايت سفيه
اولويت داده وبه هر طريق که ممکن است برای کشف و افشای تونلهای احتمالی در زير مساجد بلوچستان، کردستان و ترکمنستان سربعا اقدام کنند.

ان الله مع الصابرين.

بلــوچ

ناشناس گفت...

وبلاگ پهره همواره برخوردهای مشکوکی داشته است ومداوماً برعليه مبارزان راه رهائی بلوچستان تبليغ ميکرده است، البته به شيوه ای ماهرانه وتحت پوشش مخالفت با خشونت. شنيده ها حکايت ازاخراج خسرو ملازهی دارد نه اينکه خودش داوطلبانه کناررفته باشد، درغيرآن خسرو زمين وزمان را بهم ميزد. خدا کند که چنين نباشد.