۱۳۸۹ دی ۲۸, سه‌شنبه

جلیقه استشهای ساخت امریکا و اسراییل یا دست ساز مبارزین ؟؟!!!

عملیات استشهادی یکی از آن عملیاتهایی است که با کمترین هزینه میتوان به دشمن ضربه شدیدی وارد کرد ، رژیم آخوندی از عملیات روزافزون مبارزین به وحشت افتاده است ، و در رسانه های خبری خود ، تبلیغات گسترده بر علیه مبارزین و بالخصوص جلیقه های استشهادی انجام داده است.
یکی از دروغ های شاخدار رژیم که هر انسان عاقل و دانایی را به خنده می آورد ، جدیدا جمکرانی ها در تبلیغات خود این را دروغ را دائما ذکر میکند که جلیقه های استشهادی توسط امریکا و اسراییل به مبارزین داده میشود ، رژیم با عوام فریبی خود میخواهد به هلاکت رسانیدن مزدورانش را بیشتر مظلوم نمایی کند و دائما بعد از عملیاتهای استشهادی مبارزین جنبش ، بدون هیچ مدرک و دلیلی به مبارزین برچسب امریکایی و صهیونیستی میزند.
میخواستم در مورد جلیقه ی استشهادی که مبارزین در کوهستانهای بلوچستان برای به هلاک رسانیدن مزدوران رژیم استفاده میکنند ، معلوماتی به آن دسته از انسانهایی که در شک و گمان و همفکر رژیمند بنگارم که این جلیقه ها ساخت امریکاست یا دست ساز مبارزین ؟؟؟!!!
چگونگی ساخت جلیقه ی استشهادی خیلی آسان و به سرعت انجام پذیر است و مواد لازم برای جلیقه ی استشهادی یک تکه پارچه ، مواد منفجره ، نخ و سوزن ، ساچمه وفیوز یا برقی است .
پارچه ای که در جلیقه ی استشهادی استفاده میشوند در تمام دکانهای پارچه فروشی در تمام ایران و جهان به وضوح دیده میشود ، سوزن و نخ در کفاشی ها فراوان است ، مواد منفجره از کودهای شیمیایی که در کشاورزی برای از بین بردن حشرات موذی استفاده میشود ، ساچمه در مغازه هایی که وسایل دوچرخه یا موتورسیکلت را به فروش میرسانند ، دستیاب است ، به عبارت دیگر تمام موارد لازم برای جلیقه ی استشهادی در تهران و زاهدان یا در تمام شهرستان ها به خوبی و آسانی دستیاب است و مدت زمان برای تهیه ی یک جلیقه ی استشهادی دو ساعت است
حالا اگر اندکی در انسان عقل سلیم باشد ، به برچسب رژیم میخندد و این را مکری مکارتر از روباه میداند.
این جلیقه ای که دست ساز و به دست مبارک مبارزین ساخته میشود ، هیچ ربطی به امریکا و اسراییل ندارد ، که رژیم مستقیما بتمرد و بگوید که اینان ساخت امریکا و اسرائیلند.
قابل ذکر است امریکا و اسراییل یا خود رژیم میتوانند میلیون ها جلیقه ی آماده کنند ، اما کیست که آن را بر تن بندند ؟ کیست که جان خود را بدهد؟
این چنین شیرمرد و جانثار در آنها یافت نمیشود و نخواهد شد ، الحمدلله مبارزین صدها جوان با ایمان و رشادت دارند که عاشقانه خواهان این جلیقه های هستند که بر بدن بندند و دشمنان را واژگون کنند.
ناکو وشدل

۴ نظر:

ناشناس گفت...

salam
omidvaram ke ruz be ruz ghavitar va khodkafatar beshavid
ta daste biganegan ra az sarzamine
baloch va balochi kootah konid.
pirooz bashid

balochi_akhbar@yahoo.com
agency of oba

ناشناس گفت...

به نظر من اینجور عملیات نیروها رو کم میکنه مثل همین بمب چسبنده که به ماشین میچسبونند با موتور

ناشناس گفت...

دیگر وقت سکوت نیست وقت فیصله شماست یا دعوت شیطانی خمینی و خامنه ای را قبول کنید وبه سیاه چال های ذلت سقوط کنید و یا دعوت شیر مردان بلوچستان را بپذیرید و به قله های عزت و عظمت صعود نمایید .
ابو القاسم بلوچ
همت
http://hemmat-baloch.blogspot.com/2011/01/blog-post.html?spref=fb

ناشناس گفت...

اصلاح میکنم عملیات انتحاری خوبه اما اگر مثل عراق که در ورودی ارتش امریکا بمب دستساز میزارند بهتر هست