۱۳۸۹ دی ۲۲, چهارشنبه

اعدام شدگان حتی بدون احراز هویت به دار آویخته شدند / کارنامه ی رژیم در دوران خمینی


در سی‌ام تیر ماه سال شصت، اعدام شدگان حتی بدون احراز هویت به دار آویخته شدند. روزنامه اطلاعات تصاویر این کشته‌شدگان را منتشر ساخت تا خانواده‌هایشان را شناسایی کند. این در حالی است که زهرا رهنورد و میرحسین موسوی از دهه شصت به عنوان «دوران طلایی امام» راحل یاد می‌کنند.
خانم رهنورد در مصاحبه اخیر خود به رسانه رسا مطالبی را گفتند، که بر خود لازم می‌دانم برای ثبت در تاریخ و آگاهی‌ هم میهنان که از وقایع ۳۲ سال اخیر بی‌اطلاع مانده‌اند نکاتی‌ را به آگاهی‌ برسانم:
زهرا رهنورد در مصاحبه با رسا می‌گوید:
«البته این حاکمیت بسیار سرکوبگر بوده، یکی‌ از خشن‌ترین چهره‌های حاکمیت در ایران را ما در چهره حاکمیت فعلی‌ می‌بینیم.»
خانم رهنورد اگر این حکومت سرکوب‌ترین حکومت است نتیجه کشتار و شکنجه‌های وحشیانه در ۳۲ سال اخیر رژیم خصوصأ دوران طلائی امام راحل که شما و آقای موسوی و کروبی سنگ آن را به سینه می‌زنید بوده‌است، که به این حکومت منجر شده‌است، تک تک اجزای تشکیل دهنده این حکومت در دوران خمینی و صدارت موسوی، شاگردان و کار آموزان آن دوران بودند، سرکوب‌گری و خشونت را در مکتب امام راحل و یاران و مریدان کنونی او آموختند. این‌ها اکثرا جز گروه‌های تشکیل دهنده جز و کّل اجزای حکومت بودند، بعضا در اعدام، تیرباران، کشتار‌های دست جمعی‌ دهه اول انقلاب همراه شما و یا کاراموز در مکتب حکومت اسلامی امام راحل شما و مریدان کنونی‌اش که آرزوی برگشت به آن دوران را دارند، بوده‌اند.
به مصداق نرود «میخ آهنین بر سنگ» شما را به دیدن این سند تاریخی‌
روزنامه اطلاعات در تاریخ ۴ تیر ۱۳۶۰ جلب می‌کنم که در دوران طلائی امام راحل آقای موسوی و شیخ کروبی چگونه دختران کم سنّ و سال ایران زمین را حتا بدون احراز هویت به جوخه اعدام سپردند و در آگهی روزنامه از پدر و مادر آنها می‌خواهند که با شناسنامه عکس‌دار بیایند و پیکر دخترشان را شناسایی کنند، شاید این آگهی کمی‌ وجدان خفته شما و شوهرتان را در مورد دوران طلائی امام راحل از خواب بیدار کند.
خودنویس

هیچ نظری موجود نیست: