۱۳۸۹ دی ۲۷, دوشنبه

رزمایش تجهیز جلیقه های استشهادی در کوهستانهای بلوچستان

رژیم آخوندی دیروز در زاهدان رزمایشی تحت عنوان {رزمایش مقابله با عملیاتهای استشهادی } با سرکردگی چند مزدور حزب اللهی برگزار نمود و قرار است این رزمایش به مدت سه روز ادامه یابد ، در پاسخگویی به این رزمایش رژیم سرمچاران بلوچستان امروز رزمایشی تحت عنوان {رزمایش تجهیز جلیقه های استشهادی }برگزار کردند ، که در این رزمایش آموزش جلیقه های استشهادی به مبارزین داده شد و دهها جلیقه آماده برای عملیات استشهادی شدند ، که به زودی جنایتکاران و مزدوران خامنه ای ، سپاهیان و بسیجیان را صید خواهند کرد.

۳ نظر:

احمد از کردستان گفت...

مبارزين راه حق پيروز باشيد. درانتشار عکس فوق العاده هشيار باشيد. اطلاعات رافضيها بدنبال کوچکترين رد از مبارزين بلوچ است، چه رسـد به عکس!
موفق باشيد و بنظر من انتشار عکس از فعاليتها قبل از انفجار به صلاح نيست.

برادر کوچک شما احمد از کردستان

ناشناس گفت...

الله اكبر الله اكبر الله اكبر
بارك الله بكم يا اخوان و يحفظكم من اعدائكم . افرحتم قلوبنا و الله لا نفرح في قتل الآمريكان كما نفرح في قتل الروافض . عملياتكم شفاء لجروحنا .
نسأل الله أن يوفقكم في قتل الروافض .
أخوكم الصغير أبو فارس العراقي ، جندي من جنود دولة العراق الاسلامية من فلوجة

ناشناس گفت...

سلام .شما را به خدا ما را هم راهنمايي كنيد تا به شما بپيونديم به خدا سوگند تمام عشق و آرزويم اين است كه يك روزي مثل شما اسلحه بردارم و به جنگ با كافران رافضي مشغول شوم . حداقل براي ما از اين جليقه ها برسانيد شما ديگر كاري نداشته باشيد يك زابلي را زنده نمي گذاريم .
عاشق الجهاد از زاهدان إشغالي