۱۳۸۹ دی ۹, پنجشنبه

کشته شدن نماینده ی سابق ولی فقیه در اهواز توسط نیروی مقاومت ملی اهواز

حزب مقاومت ملی اهواز اعلام کرد روز پنجشنبه یکی از مراکز مهم و معنوی نمایندگی ولی فقیه در اهواز را مورد حمله قرار داده است .
در بیانیه ی این گروه که المسلم به نسخه ای از آن دست پیدا کرده است آمده است : مقاومت ملی نماینده ی سابق ولی فقیه در سپاه پاسداران اهواز را در منطقه ی حمیدیه مورد حمله قرار داد و نفسهای وی را گرفت و وی را در ملأ عام همراه یکی از بسیجیان همراش به نام "فاطع عبیداوی" نقش بر زمین کردند.
بلا فاصله بعد از این عملیات نیروهای بسیج و سپاه در محل عملیات منتشر شدند و راههای و خیابانهای منتهی الیه منطقه را زیر تدابیر امنیتی کنترل کردند .
کشته شدن این فرد باعث خوشحالی همه ی اهوازیان شد زیرا با چشم خود پایان کار کسی را دیدند که باعث کشته شدن فرزندان و تحت تعقیب قرار گرفتن آنان به خاطر گزارشات وی بودند .
حملات مقاومت اهواز بعد از انتفاضه ی اهواز شدت بیشتری گرفته است و این منطقه ی عرب نشین دارای بیشترین سهم از ثروت نفتی ایران می باشد (90% از چاههای نفتی) که در دهه ی 20 قرن گذشته توسط ایران و با همکاری انگلیس اشغال شده است . و از آن زمان تا کنون مورد ظلم قرار می گیرد و در حاشیه قرار داده شده است .

المسلم

هیچ نظری موجود نیست: