۱۳۸۹ آذر ۱۴, یکشنبه

فرمانده سپاه پاسدان در جلسه ای سیلی محکمی به احمدی نژاد زد!

سنی نیوز: هنوز هم اسرار و اسناد دیپلماتیک مخفی و جدیدی که سایت ویکیلیکس امریکایی از آن پرده برداشته، نا آرامی های تکان دهنده ای در سطوح مختلف جهانی ایجاد می‌کند.
یکی از اسناد جالبی که این سایت آنرا فاش نموده است به آقای احمدی نژاد رییس جمهور ایران مربوط می‌شود. فرمانده سپاه پاسداران سرلشکر "محمد جعفری" در یکی از جلسات شورای امنیت ملی کشور سیلی محکمی را به صورت آقای احمدی نجاد وارد نموده است!!
سایت "یدیعوت احرونوت" با توجه به گزارش منبع آذربایجانی که به دیپلمات‌های ایالات متحده امریکا خبر داده است، نوشته است: آقای جعفری در این جلسه با احمدی نژاد در حمایت از آزادی بیان و مطبوعات به بحث و مناقشه پرداخت، این درگیری و مجادله لفظی به جایی کشید که سرلشکر جعفری عصبانی شده سیلی محکمی بر صورت احمدی نژاد وارد نمود!!
این سایت جزئیات کامل این واقعه را تا هنوز افشا نکرده است.
پرده کشیدن از رازهای پنهان پشت درهای بسته جهان سیاست، از سوی ویکیلیکس باعث شده، بسیاری از حقائقی که نه تنها بر مردم عادی، بلکه بر بیشتر سیاستمداران مخفی مانده بود بر ملا شود! وظاهرا در روزهای آتیه خیلی چیزهای دیگر نیز روی آب خواهد آمد.

۴ نظر:

ناشناس گفت...

http://www.dorbeen1.com/index.php?option=com_content&view=article&id=943:2010-12-08-08-05-21&catid=40:2010-06-21-23-03-20
سایت دووربـیـن ؛ وبلاگ شهيد مولانا محمد عمر سربازی فعالیت خود را شروع کرد . نسخه‌ای از متن كامل فعال شدن این وبلاگ را به سایت دووربین ارسال کرده‌‌اند که متن آن بدين شرح است :

فـعـالـیـت پـایـگـاه شهيد مولانا محمد عمر سربازی با مدیریت محمد امین فرزند مـولانـا

بلوچ گفت...

موج جدیدی از تبلیغات سمی بر علیہ بر علیہ فرزندان بپا خاستہ و فداکار بلوچستان!

چندی است جوانی بلوچ بنام ابراھیم حسین بر کہ "روشنفکر" نیز تشریف دارند با ناپختگی خاصی بہ تحلیلھای کوتاہ و جھتداراز اوضاع بلوچستان در آشفتھ بازار اینترنت فعال شدہ است۔
آقای حسین بر از مبارزات آزادیخواھانہ در بلوچستان شرقی تمجید می کند و در عین حال سرمچاران قھرمان را در بلوچستان غربی تروریست می داند و بر علیہ فرزندان بپا خاستہ و فداکار بلوچستان تبلیغات رژیم پسندانہ ای را
آغاز کردہ است۔

آقای حسین بر مدافع قلم بدست “قانون اساسی“ است۔
آقای حسین بر در جنگ نرم سپاہ قدس بر علیہ بلوچ خواستہ یا ناخواستہ در صفوف دشمنان بلوچستان جای گرفتہ است۔ البتہ با ژست روشنفکری!
آقای حسین بر با ناپختگی بہ مبارزان می تازد و در عین حال از جنایات حکام تھران و فاشیستھای شیعی در بلوچستان چشم پوشی می کند۔

آشکار است کہ موج جدیدی از تبلیغات سمی بر علیہ ملت مظلوم بلوچ و مبارزان بلوچ آغاز شدہ است۔ و متاسفانہ کوتہ بینی افرادی مانند آقای حسین بر
کار دشمنان بلوچ و بلوچستان را راحت تر کردہ است۔

تك تيرانداز بلوج گفت...

هيج كارى ازاين لاشخورهاى خونخوار بعيد نيست، وقتى ميبينيم اين جانيان حتى به مراجع تقليدشان و حتى مرده آن رحم نميكنند بس جاى تعجب نيست كه يكى از سكهاى خامنه اى يك سيلى آبدار به احمدى نزاد بى فرهنك وبيسواد ميزند.
و همكى دست بدست هم جهت قلع و قم كردن جوانان زبده و نخبه بلوج اقدام ميكنند.
((الا لعنة الله على ظالمين))
تك تير انداز بلوج - مكران غربى

تك تيرانداز بلوج گفت...

كركها خوب بدانند كه دراين ايل غريب
كر بدر مرد تفنك بدرى هست هنوز
كرجه مردان قبيله همه كشته شدند
توى كهواره جوبى بسرى هست هنوز
آب اكر نيست، نترس كه در قافله مان
دل دريايى و جشمان ترى هست هنوز
زنده باد مجاهد
باينده باد مجاهد
بيروز باد مجاهد
بلوج بودن افتخار من است و براى حفظ اين ارزش حاضرم جانم را فداى آرمانهاى بلوج كنم.


تك تيرانداز بلوج از مكران غربى(جاسك)