۱۳۸۹ آذر ۳۰, سه‌شنبه

سهم بلوچها از ایرانی بودن (بخش اول)

نويسنده مقاله: دکتر رضا حسین بر

هموطنان،

من در اینجا بخشی از بلا هایی را که جمهوری اسلامی بر سر بلوچ ها آورده است به صورت فهرست وار بیان میکنم و قضاوت را به عهده شما عزیزان میگذارم تا بدانید که سهم بلوچ ها از ایرانی بودن چه بوده است.

پیامی هم برای فرزندان بلوچم دارم

صدای شما به گوش ایرانیان و جهانیان رسیده است. در کار های خود از تدبیر استفاده کنید. جمهوری اسلامی میکوشد که کار شما را به چنان افراطی بکشاند که برای هیچ کس قابل دفاع نباشد. نظام میکوشد فعالیت های شما را طوری جلوه دهد که انگار شما ضد تشیع، ضد فارس، و ضد ایران هستید؛ در حالیکه شما مثل میلیون ها ایرانی دیگر، مخالف رژیم هستید، و نه ضد شیعه و یا ضد فارس. موفقیت شما بستگی به میزان پشتیبانی ایرانیان از شما دارد. مردم ایران دوستان شما هستند. به فرصت طلبآن فرصت ندهید که انها را با شما دشمن کنند.

ادامه مطلب را در زاهدان آنلاين بخوانيد

زاهدان آنلاين

۳ نظر:

ناشناس گفت...

با سلام بہ آقای حسین بر و بازدیدکندگان محترم دزّآپاپ انلاین،ملّت بلوچ سھمی بیش از این کہ جناب بر شمردہ اید ندارند چون بلوچھا در واقع ایرانی نیستند،اگر بہ قول شما بلوچستان ارث پدر ایرانیھا و یا مھر مادرشان بود،پس ایا ایرانیھا بلا شبھہ کمی غیرت ندارند کہ 2 قسمت دیگر بلوچستان را از پاکستان و افغانستان پس بگیرد؟پس بنابر این ایرانیھا ،پاکستانیھا ، و افغانھا ھمہ میدانند کہ بلوچستان مال آنھا نیست بہ این علت ھرگز بفکر بھبودی این منطقہ نیستند و نخواھند بود،بلوچھا را بی خودی بہ دم فارسھا و پنجابیھا نبندید لطفا، آجوج - ماجوج بلوچ

ناشناس گفت...

dorod bash mojahedan az sarbaz

ناشناس گفت...

dasteton dard nakune baradaray mojahed ahmad az sarbaz