۱۳۸۹ دی ۷, سه‌شنبه

اسرائیل و ایران دو کشور متحد و هم پیمان

به گزارش خبرنگار سنی نیوز یک پژوهشگر سیاسی نزدیک به تهران برخی از اسرار رسوا کننده اى را افشا نموده می گوید: "روابط اسرائیل و ایران بر اساس تأمین مصالح دو جانبه بوده و اين دو كشور هم پیمان یکدیگراند". وي برخی از دلایل و شواهد دال بر این مساله را ذکر می کند.

پژوهشگر سیاسی "آنتوان صفیر" که اهل لبنان مي باشد یک سلسله اسرار محرمانه و رسوا کننده میان ایران و اسرائیل را در مجلسی که در پاریس برگزار شده بود افشاء نمود در حالیکه وي خود را منحیث شاهد عینی در زمینه روابط قوی و عمیق جمهوری اسلامی!! ایران با رژیم اشغالگر صهیونیستی معرفی نمود.

"صفیر" زمانی از این اسرار ننگین پرده برداشت که یک روز پیش از تهران به پاریس برگشته بود و در عین حال روابط نزدیک و قوی با تهران داشت. وی تأکید کرد که ایران ضعیفتر از آن است که بتواند بمب هسته ای تولید کند، زیرا از کشور های همسایه سنی نشین خود در هراس است و در جستجوی حمایت اروپا (به ویژه کشور فرانسه) یا آمریکا میباشد.

"صفیر" این سخنرانی را در "دادگاه مدنى 16" که عکس بزرگ سرباز ربوده شده اسرائیلی "گیلار شالیت" بر در ورودی آن نصب است ایراد کرده و تصریح نمود که روابط تهران با تل آویو در واقع یک روابط عمیق و متحدانه است و به نخستین روزهای انقلاب اسلامی! ایران به رهبری خمینی باز می گردد.

وی افزود: در سال 2007 سفری به تهران داشتم و ملاقات طولانی با آقای لاریجانی زمانی که رئیس شورای امنیت ملی ایران بود داشتم، و هنگام خارج شدن از دفتر لاریجانی با سه نفر سرخوردم که منتظر ملاقات با لاریجانی بودند و با ایشان مصافحه نموده و با هم آشنا شدیم.

صفیر می گوید: این افراد حامل نامهای یهودی بودند و در این مورد شگفت زده شده بودم و به هتلی که محل اقامتم بود برگشتم و به دنبال شناخت سردسته این سه نفر افتادم و بعد از پیگیری دریافتم که وی مسؤل پرونده استراتژیک در شبکه موساد اسرائیل است.

صفیر در ادامه مي گوید: یک ماه پس از سفرم به تهران از تل آویو بازدید نمودم و از یک دیپلمات فرانسوی در خواست نمودم تا زمینه ملاقات با این شخص که یک مسؤل شبکه موساد است را آماده نماید و آنچه میخواستم اجرا گردید.

وی افزود: وقتی وارد دفتر این مسول در شبکه موساد شدم طوری از من پذیرایی نمود که گویا همه جزئیات خصوصی زندگی مرا میداند، سپس در مورد سبب اصرار ملاقاتم با وی پرسید، من به او گفتم: می خواهم علت رفتنت به تهران را بدانم. او در پاسخ گفت: ای آنتوان فکر میکردم خودت مرد باهوش و ذکی هستی! آیا نمی دانی که روابط ما با جمهوری اسلامی ایران از سال 1979 تا بحال یک روز هم قطع نشده است!

در این سخنرانی که سفیر لبنان در پاریس "پطرس عساکر" نیز حضور داشت "صفیر" به سخنان احمدی نژاد اشاره نمود که در واقع شعار هاى خصومت آمیز او علیه اسرائیل تنها براي ترساندن کشور های عربی و فریب افکار عمومی است. و اولین سخنرانی احمدى نژاد در اجلاس سران کشورهای اسلامی که میزبان آن کشور عربستان سعودی بود بر این مسأله مهر صحت میگزارد.

شایان ذکر است که احمدی نژاد در مصاحبه ای با کانال تلویزیونی فرانسه گفته بود: دعوت وی بخاطر محو اسرائیل از نقشه جهان تهدید نظامی علیه اسرائیل نیست بلکه در چارچوب درگیری و اختلافات ایدیولوژیکی محدود است.

۱ نظر:

کمیته شمال - ببرهای مازندران گفت...

بادرودبه رفقای مبارز
رفقادقت کنندکه کشتن این مزدوراتمی درحال حاضربه نفع رژیم تمام خواهدشد.چراازاین مزدوربیشترازاینهااستفاده نمی کنید؟شایدمدتی دیگربدردخیلی چیزهادرجنبش مقاومت بخوردفعلاًازاعدام انقلابی آن خودداری کنید.ازطریق این مزدوربه بخشی ازبدنه رژیم می توان ضربات مهلکی زد.اصلاًچراازاین مزدوردرساختن سلاحهای مدرن وپیشرفته استفاده نمی کنید.اگرباجنبش همکاری نکرداعدامش کنید.
مانظرات خودرابرای سایت سازمان دران موردارسال خواهیم کردمنتظربایدشایدبعضی پیشنهادات بدردجنبش مردمی بخورد
باسپاس ودرود.
فعلاازاعدام این قاتل اتمی خودداری کنید