۱۳۸۹ دی ۵, یکشنبه

مقالات چند مزدور نمي تواند بر تصميم مبارزان اثر بگذارد


پس از سخنگوي جنبش مقاومت اعلام كردند كه حكم اعدام امير حسين شيراني يكي از كارمندان رژيم جنايتكار ولايت جهل و جور صادر شده است برخي مزدوران رژيم و كژانديشان همچون عبدال دوشوكي كه با چندين نام مستعار مطلب مي نويسد كه هرگز احساس بلوچي بودن ندارند و قلمهايشان در خدمت استعمار بوده است به سر و صدا در آمده اند و خواهان آزادي اين عنصر رژيم شده اند كه در ساختن بمب هسته اي همكاري داشته است و ممكن است فردا اين بمب بر سر ملت مظلوم بلوچ انداخته شود و بلوچستان يك هيروشيماي جديدي شود و هيچ شكي نيست كه اگر ملت بلوچ به مبارزات خود ادامه دهند كه مي دهند و بخواهند سرزمين خود را آزاد كنند تهران فرق نمي كند آخوند باشد يا دوشوكي و ارباش پهلوي با بمب اتمي بلوچستان را با خاك يكسان خواهند كرد و اميرحسين شيراني يكي از كارمندان اين بلاي جهاني است كه دستش آلوده به ساخت و ساز در نيروگاه هسته اي بوده است و همراهي و همكاري با رژيم جنايت است و سزايش مرگ
است و بس.
و اين نويسندگان گستاخ كه از ادب نوشتاري و عفت كلام محرومند در اجراي حكم اعدام مجاهدان را بيش از پيش تشويق مي كنند زيرا قلم زهر آلود امثال دوشوكي و ميربلوچي و..... خود خشونت آفرين است و فضاي موجود را بيش از پيش تنش آلود نموده و مبارزان را مجبور به اجراي حكم فوري اعدام مي كند و اگر نبود درخواست برخي انديشمندان مانند دكتر غلام رضا حسين بر و انجمن حقوق بشر بلوچستان و ديگر دوستان قطعا امروز حكم اعدام امير حسين شيراني به اجرا در آمد و بنابر درخواست دكتر غلام رضا حسين بر و انجمن حقوق بشر بلوچستان فعلا اين حكم به تاخير افتاده است.
و مقالات و مكتوبات كژانديشاني كه جهل و ناداني شان واضح و روشن است و هيچ گاه براي اعدام يك جوان بلوچ اين همه سر و صدا نكرده اند نمي تواند تاثيري بر تصميمات جنبش بگذارد و بلكه اين افراد در جامعه بلوچستان جايگاهي ندارند و مردم بلوچ امروز خواهان برخورد شديد با متجاوزان و دشمنان هستند و كوچكترين نرمي را در اين باره قبول نمي كنند و اما محكوميت چند سردار و مولوي تاثيري ندارد كه مجبورند و آنها همه مخالفان نظام را اعم از مسلح و غير مسلح محكوم مي كنند واگر مخالفان مدني نظام مي خواهند بفهمند يك مصاحبه از مولوي و سردارها بگيرند كه نظرشان در باره مخالفان مدني نظام كه خارج نشسته اند ؟چيست و آنگاه معلوم خواهد شد كه چه خبر است و آنها تا چه اندازه مجبورند و نظراتي كه در تلويزيون مطرح مي كنند در حال حاضر اعتباري ندارد.

كساني كه امروز براي نجات يك بيگانه اين همه سر و صدا مي كنند براي آزادي جوانان بلوچ چرا ساكت بودند و چيزي نگفتند و زيادي اگر خود را به زحمت مي انداختند يك مقاله در يك وبلاگ مي نوشتند و اما براي نجات يك بيگانه بمب ساز به هزاران سايت مقاله مي نويسند و هر جا يك نام براي خود مي گذارند و حتي براي كنگره مليتهاي ايران نامه نوشته اند كه تاكنون سابقه نداشته است كه براي نجات اعداميان بلوچ چنين كاري كنند واقعا كه شرم كنند از اين همه مزدوري براي بيگانگان.

پوزش مي طلبم از آن دوستاني كه با ادب سياسي و احترام كامل تقاضاي آزادي امير حسين شيراني را كردند كه مبارزان به نداي آنها لبيك گفته اند و به پاس خدمات و زحمات آنها براي مردم بلوچ اين حكم را فعلا موخر نموده اند چنانچه سخنگوي جنبش در گفتگوي خود ديروز با الشرق الاسط اين موضوع را بيان كرده است.

دلاور بلوچ

۴ نظر:

ناشناس گفت...

من دیگر اینقدر از این دوشکی بدم میاد که اگز ببینمش تکه تکه اش می کنم.
به حرف دوشکیها گوش نکنید واعدامش کنید چون حقش اعدام است و بس.
احمد از سرباز

عاشق الجهاد گفت...

يجاهدون في سبيل الله و لا يخافون لومة لائم.
بكشيد در راه خدا و از ملامت هيچ ملامتگري نترسيد...
برادران عزيز لطفا هر چه زودتر اي مزدور خبيث را بكشيد تا لااقل مرحمي باشد بر زخمي كه بر اثر اعدام ١١ بيگناه بر قلبهايمان ايجاد شد و از مزدوراني چون دوشوكي خبيث هيچ ترسي نداشته باشيد . دوشوكي حامي و وكيل مردم بلوچستان نيست و هيچ حقي براي دخالت در امور بلوچستان ندارد . دوشوكي اگر دوستار ملت بلوچ مي بود هرگز آنها را ترك نمي كرد ، كسي كه تمام عمر خود را در يك كشور اروپايي گذرانده چه مي داند از درد و غم مردم بلوچستان ؟!
برادران به پيش رويد كه پيروزي شما به اذن خداوند نزديك است و بدانيد كه ما تمام ملت بلوچستان با شماييم و از هر حركت شما با تمام وجود حمايت مي كنيم و امثال مزدوراني چون دوشوكي ملعون هرگز نمي توانند عقيده ما به شما را عوض كنند . انشاالله...‏‎ ‎

ناشناس گفت...

salam
lotfan linke in mosahebe ra bogzarin
agency oba

ناشناس گفت...

سلام بر مبارزان و رهبر عظيم و سخنگوي جندالله
ما جمعي از دانشجويان زاهداني خواستان اشد مجازات براي اين كارمند اتمي هستيم و از شما عاجزانه مي خواهيم كه اين جنايتكار را كه در ساختن بمب اتمي سهيم است را اعدام كنيد و ما اعلام برائت وبيزاري مي كنيم از افرادي همچون دشوكي كه كه احمقانه از رژيم حمايت مي كنند.
ما در اين شكي نداريم كه فردا بمب اتم بر سر ما انداخته مي شود و اين شيراني شريك اين جنايت است لذا بايد اعدام گردد تا ديگران عبرت كنند.
زنده باد جنبش سياسي و نظامي بلوچستان جندالله