۱۳۸۹ آذر ۲۶, جمعه

نظام دیوانه و مامورین هوشیار
وزارت اطلاعات خبر از دستگیری هشت نفر از عوامل انفجار چابهار داده است! بر اساس این خبر، گفته شده این افراد که عضو گروه جندالله بوده‌اند صبح پنج‌شنبه، ۲۵ آذر هنگام «فرار از مرزها» توسط ماموران امنیتی دستگیر شده‌اند!

فکرش را بکنید چقدر ماموران امنیتی ما هوشیارند. آنها فهمیده‏اند که عوامل انفجار بر اثر انفجار کشته نمی‏شوند بلکه روز بعد به طرف مرزها فرار می‏کنند. لذا ماموران ما با هوشیاری کامل به طرف مرزها که محله کوچولویی است رفته و سنگر گرفته‏اند و از دور مواظب بوده‏اند. اعضا گروه جندلله غافل از هوشیاری مامورین در حالی که کفش کتانی پوشیده و مثل فیدل کاسترو لباس گرم کن به تن داشتند با سرعت در حال دو به مرزها نزدیک شدند.

ماموران امنیتی کماکان هوشیار بودند اما مطمئن نبودند که آنها عضو گروه جند‏الله هستند. در نتیجه یکی از آنها دوربین انداخت و دید بله روی پیشانی تک تک‏اشان به عربی نوشته جندالله. لذا برای آنها جای شک باقی نماند که با عوامل انفجار روبرو شده‏اند. فقط باید خونسردی و هوشیاری خودشان را حفظ می‏کردند که کردند و منتظر ماندند. تا این هشت نفر به سیمهای خاردار و دیوار مرز رسیدند ماموران بلند شده آنها را که مبارزه مسلحانه می‏کنند اما بدون اسلحه داشتند فرار می‏کردند دستگیر نمودند که به زودی در مشهد یا کرمان اعدام خواهند شد تا به سزای اعمال ننگین انتحاریشان برسند و منطقه از شر آنها تا عملیات انتحاری بعد امن بشود.

عبدالقتدر بلوچ

بعد از تحریر: عکسی از عملیات دستگیری در اختیار نبود عکس محله‏ای در زاهدان را برایتان گذاشتم تا ببینید و لذت ببرید

۱ نظر:

ناشناس گفت...

با سلام
عزت از آن الله ورسولش ومومنان
باری دیگر خداوند لباس عزت وسربلندی را بر مومنان پوشاندولباس ذلت ورسوایی را بردشمنان .
آری فرزندان اسلام وقرآن وصحابه با ایمان رشادت وشجاعت خود را بر علیه کفر وشرک وخرافات به نمایش گذاشتند این پیروزی پر افتخار را بر ملت مسلمان واهل سنت مبارک باد .
اری ما ملت بلوچ از سرحد تا مکران از فراز تفتان تا ساحل دریای بلوچستان این عملیات انتقام 2 را به رهبر فرزانه ومحبوبمان حاج محمد ظاهر بلوچ تبریک گفته واز خداوند منان برای ان دلاور مردان اسلام ارزوی موفقیت وکامیابی را خواهانیم .
روز از هوست پرده بیکاری ماست /// شبها زغمت حجره بیداری ماست .
هجران تو پیرایه غمخواری ماست //// سودای تو سرمایه هوشیاری ماست .
پیرک مجردها