۱۳۸۹ آذر ۲۵, پنجشنبه

هويت دو تن ز هلاك شدگان عمليات انتقام 2 افشا شد


به گزارش آ‍ژانس خبري تفتان هويت دو تن از هلاك شدگان عمليات افتخار آفرين استشهادي چابهار افشا شد و در حالي كه مقامات استاني هنوز هويت بسياري را پنهان نگه داشته اند برخي رسانه ها اعلام كردند كه دو روحاني شيعه در اين عمليات به هلاكت رسيده اند.
ايرنا خبرگزاري رسمي ايران در اين باره نوشت:دو روحاني به نام هاي حجت الاسلام سيد 'علي سجادي' مسوول دفتر نهاد نمايندگي ولي فقيه در اداره كل شيلات سيستان و بلوچستان و حجت الاسلام 'علي اخوان' روحاني مبلغ اعزامي از قم، كشته شدند.
كشته شدن آخوندهاي خبيث صيغه اي اندكي از درد و غم ملت بلوچ را مي كاهد كه مورد ظلم و ستم اين آخوندهاي جنايت پيشه قرار گرفته اند.

۲ نظر:

ناشناس گفت...

الهی که همه شان کشنه شوند.
احمد از دبی

ناشناس گفت...

باسلام
خدمت حاج محمدظاهر نارویی و مجاهدان اسلام.
ما اهل سنت بلوچ، مردم روستای حصاروئیه وشهر نصرت آباد زاهدان این عملیات را به شما تبریک گفته و به شما این خوش خبری را می دهیم که الحمدالله ثم الحمدالله جوانان اهل حصاروئیه و نصرت آباد تمامی آنها برای هر کاری آماده و حتی که حدود چهل الی پنجاه نفر برای عملیات استشهادی آماده داریم و کوههای این دو منطقه الحمدالله در دست جوانان است فقط از شما اجازه کار را می خواهیم ،پاسگاه های زیادی است برای خالی کردن ، برای ناامن کردن جاده زاهدان بم، (به امید الله) برای زدن مخبرها در منطقه.
و دوستان از شما دعوت می کنند در کوههای حصاروئیه و نصرت آباد
و الحمدالله ما با جوانان روستای دومک وشورو و چشمه زیارت وقلعه بید ،گوربند،اسلام آباد،گراغه، وجاهای دیگر ملاقات داشته ایم و الحمدالله تمام جوان های آنجا آماده اند فقط اجازه می خواهند
به امید دیدار
حاجی سعید(بلوچ)نارویی
و دیگرجوانان مسلمان حصاروئیه
و نصرت آباد
یک روز مثل شیر زندگی کردن
از هزار سال زندگی مثل روباه بهتر است
زنده باد جندالله
زنده باد شهید امیر عبدالمالک بلوچ
زنده باد امیر حاج محمدظاهر بلوچ
زنده باد مجاهدین را اسلام
زنده باد استشهادیون