۱۳۸۹ آبان ۲۶, چهارشنبه

پیام تبریک رهبر جنبش مقاومت جندالله حاج محمدظاهر بلوچ به مناسبت عید سعید قربان

عید سعید قربان را به همه ی مردم مسلمان جهان بالخصوص به ملت ستمدیده و تحت ظلم رژیم آخوندی ، مردم بلوچ و اهلسنت تبریک و تهنیت عرض میکنم.
ایثار عظیم حضرت ابراهیم و مبارزه با نفس و شیطان ، نماد این حقیقت حکمت آمیز است که پیمودن راه تعالی و پیشرفت و عروج، بدون گذشت و ایثار و مبارزه امکان پذیر نیست ، از مردم بلوچ و اهلسنت میخواهم که بر خلاف رژیم آخوندی قیام و مبارزه کنند و از ایثار و خودگذشتگی کار بگیرند و در مقابل سختیها و مشکلات صبر و تحمل کنند.
بیایید با همدیگر به مناسبت این عید بزرگ عهد و پیمان بندیم که برای آزادی سرزمین مان از دست متجاوزان از هیچ کوششی دریغ نورزیم و با الفت و دوستی به جهاد و قیام علیه رژیم ادامه دهیم.
ایجاد شکاف میان ملت بلوچ ، فاصله انداختن میان مردم وعلمای کرام و ایجاد سوءظن در بین ریش سفیدان و سران قبائل از ترفندهای دشمن است ، همه باید مراقب این حرکات دشمنان ملت بلوچ و اهلسنت باشند.
تفرقه افکنی و ایجاد فاصله بین مردم و مبارزین محور اصلی سیاست رژیم آخوندی است اگر ملت بلوچ در کنار مبارزین هم متحد و یکپارچه باشند یقینا رژیم شکست خواهند خورد.
بر ملت بلوچ ظلم و تعددی فراوانی بالخصوص در ماههای اخیر روی داده است و جوانان بسیاری را اعدام و به شهادت رسانیده اند ، به ملت بلوچ قول میدهیم که این جنایتهای رژیم بی پاسخ نخواهند ماند و به زودی برادران شما انتقام سختی از مزدوران رژیم خواهند گرفت .
همچنین به مزدوران رژیم و کسانی که به نحوی با رژیم همکاری میکنند هشدار میدهم که از این کار خود بازآیند و یا بلوچستان را ترک کنند ، وگرنه خود را برای موت آماده کنند.
به امید آن روزی که تمامی ملت بلوچ روز عید را درسرزمین خود با امنیت و خود کفایی عیدی کنند.
حاج محمد ظاهر بلوچ

۲ نظر:

ناشناس گفت...

جناب حاج ظاهر بلوچ
با سلام و درود به شما و همه مبارزین سرمچار .
این عید سعید را به شما و همه مبارزان تبریک عرض می نماییم . این عید را به دور از شما جشن می گیریم و از شما و همه مبارزان می خواهیم با وجود همه سختیها و نبود امکانات شما هم این عید را با شادی و سرور سپری کنید. درست است می دانیم مردم عزیز بلوچستان در یکی از بحرانی ترین شرایط سیاسی اجتماعی و اقتصادی بسر می برند و آنطور که می بایست شاید نتوانند این عید را جشن بگیرند ولی به کوری چشم دشمن ،مردم مثل همیشه این عید را باری دیگر با اتحاد و یکپارچگی در هر شهر و روستایی برگزار کردند و به دشمن نشان دادند که فتنه ها و دسیسه های بربریت و صفویت آخوندی برای تفرقه افکنی شکست خورده است و مردم ما با برگزاری این عید هم عید را جشن گرفتند و هم مانور دیگری از اتحاد و انسجام را به رژیم و همه جهانیان به نمایش گذاشتند .
پس شما را به خداوند مهربان قسم می دهیم که این عید را به خوشی بگذرانید و هم همه روزهایتان را با بهترین روحیه و شاد سپری کنید .
با آرزوی پیروزی شما سرمچاران .
مرگ بر خامنه ای.
مرگ بر رژیم ولایت فقیه .
رنده باد آزادی.
زنده باد بلوچستان.
از طرف جمعی از مردم نیکشهر و توابع.

شه بخش گفت...

بیداری و اگاهی کامل حاجی ظاهر به وضعیت کنونی منطقه دشمن را بسیار نا امید کرده است. زابلی ها سخت در تلاشند بلوچ ها را به جان هم بیاندازند ولی بینش سیاسی مبارزین بلوچ تاکنون مانع این خواست شوم آنها بوده و خواهد بود. ان شاء الله