۱۳۸۹ آبان ۲۷, پنجشنبه

ندای پسر جنگجوی کوهستانهای بلوچستان شهید حاج خدابخش

این تصویر محمد است ، پسر مبارزی بنام شهید حاج خدابخش که در عملیات اخیر مبارزین جنبش جام شهادت را نوشید ، این ننها مجاهد ، ندایی داشت لازم دانستم به نگارش بیاورم گر چه قلمم از نوشتن عاجز می ماند و جوهرش خشک میشود.
ندایی داشت به مزدوران رژیم ، به آخوندهای جنایتکار ، به زابلی های تندرو و افراطی یا با سرکرده ی آخوندها خامنه ای جنایتکار ، این مجاهد ، این کودک ، که آواز شهادت و انتقام میدهد ، در کوهستانهای بلوچستان فریاد میزند :
( در این کوهستانها ، در این ایل غریب ، در این سرزمین شهدای ، گرگهای وحشی یا سرکرده ی این گرگها ، خامنه ای جنایتکار بداند که پدر شهید شد ، تفنگ پدری هست هنوز ، پدر شهید شد ، اون لنگ نخی هست هنوز ، پدر شهید شد ، آن فشنگ ها هست هنوز ، پدر شهید شد ، آن کوهستانها هست هنوز ، پدر شهید شد ، آن فکر پدری هست هنوز ، پدر شهید شد ، آن امیر پدر هست هنوز ، پدر شهید شد ، آن ایمان پدری هست هنوز ، پدر شهید شد ، آن غیرت پدری هست هنوز ، پدر شهید شد ، آن دوستان و برادران پدر هستند هنوز .......)
این ندای ندای آینده سازان سرزمین بلوچستان است ، دیگر به این سرزمین امیدها داشت ، امید به این کودکانی که این سرزمین را از دست جنایتکاران پاک خواهند کرد ، این کودکانی که در کودکی عاشق شهادتند ، این کودکانی که در کودکی میخواهند عملیات استشهادی کنند . دیگر ملت بلوچ را غمی نخواهد بود هنگامیکه این دلاورمردان را می بینیم امیدها زنده میشوند ناامیدها از بین میروند.
عزیزان این یک تصویر واقعی از یک مبارز در کوهستانهای بلوچستان است ، این یک نقاشی نیست ، شما را خدای کمی غیرت کنید و این کودک را در دل بسپارید و بیایید به سوی مبارزه و قیام ........
بیایید از ندای این کودک پند بگیرید ، بیایید شجاع باشید و بهادر ، شما هم میتوانید پسرانتان را مثل پسر شهید مجاهد و آزادیخواه بار بیاورید.
پس امروز بستر خود را بندید و هجرت کنید و درهای پایگاههای کوهستانهای بلوچستان برای شما برای همیشه باز است.
یا الله مدد
ناکو وشدل

۱ نظر:

ناشناس گفت...

بسم رب الشهداء و المجاهدين
عيد سعيد قربان ، عيد ايثار و فداكاري ، عيد قرباني و از خودگذشتگي ، عيد عشق به الله و فرامنيش را به همه مسلمانان و مومنان و محضر يكايك مجاهدان و سرمچاران و خصوصا خدمت رهبر عزيز و سرور گرامي حاجي محمد ظاهر بلوچ و خانواده معظم شهداي راه عزت و آزادي تبريك مي گويم و در اين روز سعيد و مبارك براي همه امت اسلام عزت و سربلندي آرزو مي كنم.

اين روز همانگونه كه موجب سرور و شادماني است با خود نويد عزت و آزادي و پيروزي و موفقيت براي كساني مي دهد كه در ره هدف از خود بگذرند و جان و مال خود را قربان كنند زيرا اين روز عظيم يادآور قرباني عظيم ابراهيم عليه السلام است كه در راه الله فرزند خود را هم به قربانگاه فرستاد و اين قرباني عظيم ابراهيم عليه السلام او را به جايگاهي رفيع در دنيا و آخرت رساند و به بركت آن قرباني امروز مليونها انسان در مكه مشرفه گرد مي آيند و مراسم ابراهيمي را به جاي مي آورند.

اين نشان مي دهد كه قرباني ها ، فداكاري ها و از خود گذشتگي ها به هدر نمي روند بلكه همين قرباني ها و فداكاري ها هستند كه عزت و عظمت ، پيروزي و موفقيت را به ارمغان مي آورند.

و امروز ملت مسلمان بلوچ مفتخر است كه صدها فرزند خود را در راه عقيده و ايمان و عزت و آزادي به قربانگاه فرستاده است و ان شاء الله آن روز خيلي نزديك است كه اين ملت مظلوم عزت و آزادي خود را در جشن گيرد.
آري امير عبدالمالك رحمه الله روحيه فداكاري و قرباني را در اين ملت آفريد و امروز شاگردان مكتب عبدالمالك اين درخت را با رهبري امير عزيز حاجي محمد ظاهر بلوچ آبياري مي كنند و به زودي اين درخت تنومند بلوچستان را در زير سايه خود قرار خواهد داد و به روزهاي سوزان بردگي و ذلت ملت مسلمان بلوچ پايان خواهد داد.
به اميد آن روز
خادم مجاهدان
عبدالرئوف ريگي
abdulrauf.rigi@gmail.com