۱۳۸۹ مهر ۱۶, جمعه

جند الله یک کارشناس اتمی را دستگیر کرد

دکتر رضا حسین بر
جنبش مقاومت مردمی ایران ا علام کرد که یکی از کارشناسان اتمی جمهوری اسلامی را در اصفهان دستگیر کرده است و تا چند روز دیگر ا عترافات وی را منتشر خواهد کرد." در اين عمليات موفق كه چند روز پيش در شهر اصفهان انجام گرفت آقاي امير حسين شيراني فرزند محمد شيراني متولد24 /6 / 1350 با شماره شناسنامه 2428 كارمند كارگاه انرژي اتمي در جنوب شرقي اصفهان با سرپرستي آقازاده توسط مبارزان جنبش مقاومت جندالله دستگير شد و اكنون در بازداشت مبارزان و در كوههاي بلوچستان مي باشد.
جنبش مقاومت اطلاعات بيشتر همراه با فيلم اعترافات اين شخص را به زودي منتشر خواهد كرد. "
بنظر میرسد که جندالله تاکتیک های مبارزاتی خود را تغییر داده است. در گذشته، فقط نیروهای اطلاعاتی و امنیتی را دستگیر میکرد ولی جمهوری اسلامی اهمیتی به انها نمیداد.اکنون امیدوار است که با دستگیری کارشناسان حساس و مهم، بتواند در یک معامله، آزادی تعداد زیادی از بلوچ های زندانی را، بدست اورد.
در دو هفته اخیر، جمهوری اسلامی ۸ نفر بلوچ را در کرمان و مشهد اعدام کرده است.
کمال نارویی، سخنگوی جندالله، در یک مصاحبه اعلام کرده بود که مدتهاست تلاش میکنند که فعالیت های خود را بمرکز ایران منتقل کنند.چندی پیش رژیم اعلام کرد که یک انبار مهمات بزرگ انها را در کرج کشف کرده است. هدف انبار کرج ایجاد چندین عملیات بزرگ برای آزادی عبد المالک ریگی بود که رژیم ادعا کرده که وی را ا عدام نموده است.
عملیات اصفهان نشان میدهد که اکنون گروه عبد المالک ریگی، نه تنها از بین نرفته است بلکه توانایی های جدیدی برای گسترش عملیات خود، در دل ایران، کسب کرده است.

هیچ نظری موجود نیست: