۱۳۸۹ مهر ۱۷, شنبه

ادعاهای کذب ، ضد و نقیص رژیم : کارمند هسته ای از راننده ی کامیون به جوشکار رسید

به گزارش آژانس خبری تفتان : رژیم آخوندی در جدیدترین ادعای خود درباره ی کارمند هسته ای خود که در یک عملیات پیچیده ی اطلاعاتی توسط مبارزین جنبش مقاومت جندالله ، دستگیر شده و به کوهستانهای بلوچستان انتقال داده شده است ، گفته که فرد مذکور جوشکار بوده است ، به ادعاهای رژیم که چندی پیش در سایت های خبری نشر گردید به خوبی دقت کنید که با زیرکی دروغ میبندند تا مزدور خود را معصوم و کاسب بدانند و بر دروغگویی خود بر یک کلام استوار نیستند همانطور از قدیم گفته اند دروغگوی کم حافظه میباشد.
آقای علي عبدالهي روز شنبه در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار سياسي ايرنا درخصوص اعلانیه جنبش مقاومت مردمی در سايت خود مبني بر دستگیری كارمند اتمي ايران در اصفهان گفته است : اين فرد تا سال 86 به عنوان جوشكار ساختماني در تاسيسات فرآوري اورانيوم اصفهان (UCF) كار مي كرده است كه در همان سال به دليل نداشتن كارايي از آنجا اخراج مي شود.
در حالیکه پیش از این غلامرضا انصاری، رییس كل دادگستری استان اصفهان با تایید خبر دستگیری امیر حسین شیرانی، : امیر حسین شیرانی چند سال قبل به عنوان راننده در یكی از شركت‌های وابسته به انرژی اتمی مشغول به كار بوده است.
همچنین محمدمهدي اسماعيلي دقايقي پيش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس رژیم در اصفهان در ارتباط با دستگیری کارمند هسته ای توسط مبارزین جنبش گفته است : فردی كه نامش اميرحسين شيراني است پيش از اين يكي از كارگران سازمان انرژي هسته‌اي بوده و از حدود چهار سال قبل نيز ارتباطش را با سازمان انرژي هسته‌اي قطع كرده است.

http://irna.ir/html/1389/13890717/30010145.htm
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8907170918
http://www.rahesabz.net/story/25007

۲ نظر:

ناشناس گفت...

پیگیری های خبرنگار مشرق، بیانگر این است که چنین دانشمندی در هیچ یک از تأسیسات هسته ای کشور به عنوان کارمند حضور ندارد و تنها، یک پژوهشگر دانشگاهی به نام "امیرحسین شیرانی راد" وجود دارد که زمینه فعالیت وی بیشتر بر روی تحقیقات گیاهی و کشاورزی است.

In ham az tabnak.

ناشناس گفت...

چرا شما از برادران مجاهد کرد که در سایت دوربین اعلام موجودیت کرده اند حمایت نمی کنید