۱۳۸۹ مهر ۱۵, پنجشنبه

بازگشایی سایت ناجی کرد برای اهل سنت

تارنمای ناجی کرد پس از بارها مسدود و فیلتر شدن مجددا افتتاح گردید. در اطلاعیه ای که در این سایت به مناسبت افتتاح مجدد آن درج شده است می خوانیم:
" بسم الله الرحمن الرحیم
با یاری خداوند متعال و لطف و کمک دوستان و هم مسیران عزیز و دلگرمی کاربران محترم بالاخره سایت رسمی تارنمای ناجی کرد فراخور قول قبلی افتتاح شد.
تارنمای ناجی کرد یکی از فعال ترین سایت های اهل سنت است که در سه سال اخیر با تکیه و تمرکز بر مسائل عقیدتی توانسته بود جایگاه خود را در میان وب سایت های اهل سنت در طی روند بیداری اسلامی پیدا کند.
تارنمای ناجی کرد پیش از این ۷ بار توسط مسئولین کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه سایت های اینترنتی وابسته به وزارت ارشاد مسدود شد و دو بار هم وبلاگ های تارنما در سیستم های میهن بلاگ و بلاگفا به دستور همان کمیته حذف گردید.
این بار اما تارنمای ناجی کرد با نیرویی مضاعف و اراده ای قوی تر پای در این عرصه نهاده است و تلاش می کند تا بتواند در این دنیای غدار و پرنیرنگ اینترنت، چراغی باشد بر راهی که خداوند متعال آن را مستقیم می نامد.
اولویت ما در تارنمای ناجی کرد دفاع قاطع از حقوق اهل سنت در ایران است. سپس دفاع از حقوق برادرانمان در سایر نقاط جهان مد نظر است. با تمامی سایت های اهل سنت با هر مسلک و مرامی خود را “دوست و برادر” می دانیم و به دنبال ایجاد تفرقه و تنش نیستیم و صمیمانه خواستار تعامل و همکاری با سایت ها و وبلاگ های اهل سنت می باشیم.
از تمامی علاقه مندان و دوستداران صمیمانه و خالصانه تقاضا مندیم که مقالات، نظرات، پیشنهادات، انتقادات خود را برای ما ارسال کنند تا در هرچه بهتر شدن تارنما نقشی مضاعف داشته باشند.
از تمامی دوستان و برادرانی که در افتتاح تارنمای ناجی کرد نقش داشته و زحمت کشیدند خاضعانه تشکر و سپاس می کنم مخصوصا از برادر بزرگوار و گرامی ام “کاک ج” که موجبات راه اندازی سایت را فراهم آوردند قدردانی می نمایم.
امیدوارم بتوانیم راهی را که آغاز کرده ایم با کمک و یاری پروردگار بلند مرتبه با استقامت ادامه دهیم.
محتاج دعای خیر تمامی برادران و خواهران مخلص و متدین هستیم.
و من الله توفیق
مدیریت تارنمای ناجی کرد


برای مدیران این سایت آرزوی موفقیت و بهروزی داریم.

هیچ نظری موجود نیست: