۱۳۸۹ مهر ۱۱, یکشنبه

کار یگان ویژه به کجا رسیده که اقتدارش را با دلقک‌بازی نشان می‌دهد!

تصویر بالا مانور دلقکی مزدوران رژیم می باشد که چند بسیجی لباس زنانه بر تن کرده و ادای دلقکی در میارند.
چه باید گفت؟ از کجای این سیرک شرم‌آور باید سخن گفت؟ کجای دنیا چنین ارگان‌های نظامی دارد؟ کجای دنیا در پادگان‌های نظانی که باید پشتوانه‌ی امنیت مردم کشور باشند، دلقک‌بازی درمی‌آورند تا دل بالاسری‌های‌شان را به دست بیاورند و دل مردم را به خیال خودشان خون کنند؟ آیا آدم شرم نمی‌کند که بگوید این‌ها نقطه‌ی مقابل من هستند؟
این به‌اصطلاح سربازان وطن که شکم خود را از جیب مردم سیر می‌کنند و باید خدمت‌گذاران مردم باشند، به روزی افتاده‌اند که وقتی می‌بینند مردم به جوک‌های روزانه‌شان توجه نمی‌کنند دست به این حرکات شرم‌آور می‌زنند! و کجا بهتر از خبرگزاری فارس برای انتشار این فضاحت‌ها؟!
این اعمال نه کسی را سرخورده کرد و نه کسی را رنجاند! فقط عرق شرم بر پیشانی نشاند و سر تکان دادنی مختصر به حال این افراد! خوبی که این حرکت‌ها دارد این است که برخی افرادی که هنوز هم باور نکرده‌اند که حق با مردم ایران است و این دولت چه‌قدر از مردم دور است سر خود را از شرم حرف‌های‌شان پایین می‌اندازند و آگاه می‌شوند که مردم چه‌می‌کشند؟!
خنده‌دارترین قسمت این است که نام این مانور مسخره مانور اقتدار یگان ویژه نام گذاری شده! درحالی که به همه ثابت شد حتا وقتی مردم به خیابان‌ها نمی‌آیند هم فکر و ذکرشان پر از کابوس مردم است! حالا که کار یگان ویژه شده انجام دادن این کارهای ویژه! خیالی نیست! دنیا می‌داند که خندیدن به این نمایش‌ها خندیدن به چه‌کسی و چه کارهایی است! :)

آزاد باشیم

۲ نظر:

ناشناس گفت...

السلام علیکم.اشتباه نکنید.اینها واقعا زن هستند
ابومصعب سلفی

ناشناس گفت...

کار یگان ویژه سالهاست که معلوم است و وقتی علی خامنه ای فرومایه سردمدار کشور باشد معلوم است که زیر دستان و نوکران این چنین موجودی چه خواهند بود و تا چه اندازه ذلیل و پست .
برای بسیج که هیچ تعریفی نمی توان آورد و کم و بیش به سگ تشبیه شود خوب است البته و صد البته نه سگ گله زیرا سگ گله حیثتی دارد و اگر سگها و انجمنهای دفاع از حقوق حیوانات اعتراضی نداشته باشند بهتر است بسیجیها را به سگی هار تشبیه کرد چون نه پارس کردن به موقع را می دانند و نه برای صاحب خود ارزشی (البته اگر موجود بوده) باقی گذاشته اند.
اگر این رژیم به اصولی پایبند بود شاید می شد خمینی را به مائو و سپاه را ارتش سرخ و بسیج را به حزب کمونیست ولی این تشبیه به هیچ وجه بجا نخواهد بود زیرا آن جنایتکاران چینی بالاخره به دو چیز معتقد هستند .
پس وقتی که کدخدای ده علی خامنه ای بود حال آن ده چه رسوا و خفت بار خواهد بود و نیازی به توصیف و توضیحی برای چنین اراذل و اوباشی در قالب بسیج و غیره نیست که خود گویای هر آنچه می نمایند هستند.