۱۳۸۹ مهر ۳۰, جمعه

تجدید بیعت حماسی "پنگول" با مقام عظمای ولایت!

همزمان با سفر آیت الله خامنه ای به قم ،در صدا سیما هم همه ی امکانات برای پوشش و برجسته کردن این سفر آغاز شد وهیچ محدودیتی هم در این موضوع نبود به طوریکه از برنامه کودکان نیز برای این موضوع بهره برده شد .
به گزارش خبرنگار تحول سبز، ظهر روز سه شنبه در برنامه پربیننده رنگین کمان که برای کودکان تدارک دیده میشود و عروسکی به نام پنگول محبوب کودکان شده است،خانم مجری این برنامه گفت: امروز شهر و بچه های قم میزبان رهبر عزیز انقلاب هستند و این یک نعمت بزرگ برای قمی هاست که مطمئنا قدرش را میدانند. بعد از گفته های خانم مجری عروسک پنگول برای بچه ها شعر و آواز را شروع کرد، با این مضمون که خدایا از نعمت هایی که به ما دادی ممنون و شکر.
همچنین دوشنبه شب در برنامه پر بیننده نود ۳ بار در میان برنامه کلیپ سفر خامنه ای به قم پخش شد. در واقع صدا وسیما از همه ی برنامه های پر بیننده اش برای جا انداختن سفر رهبر به قم بهره گرفت. غافل از اینکه این واقعیتی جالب را نمایان میکند و آن اینکه خبر سفر رهبر به قم بیننده و شنونده ای ندارد وباید از رانت برنامه های پر بیننده چه کودک چه ورزشی بهره برد حتی از شعر و آوازعروسکی به نام پنگول.
منبع: تحول سبز
سنی نیوز: در پی تجدید بیعت و اعلام حمایت حماسی و پرشور "پنگول" از مقام عظمای ولایت، با خبر شدیم شخصیتهای بزرگ و شناخته شده دیگری همچون زیزی گولو، وتو وتو، زبل خان، پلنگ صورتی، محمود احمدی نژاد، ژولی پولی (برادر دوقلوی محمود!)، مگ مگ، موش کوهستان، پسرشجاع، چوبین، سوباسا، کلاه قرمزی، موش کوهستان، آیت الله محمد تقی مصباح یزدی و هزاران شخصیت شناخته شده دیگر، حمایت کامل و التزام عملی خود به ولایت فقیه را اعلام نموده و بر آمادگی خود برای جانفشانی در راه مقام عظما تاکید نموده اند. خصوصا در مقابل توطئه های روزافزون شیپورچی، برونکا، کاکرو، میکی ماوس و دیگر میکروب ها و خس و خاشاک های معاند نظام! ما هم این همه موفقیت و پیروزی و بهروزی پی در پی را به نوبه خود به آن امام همام!! و همه طرفداران شنگول و منگول و "پنگولشان" تبریک می گوییم!

هیچ نظری موجود نیست: