۱۳۸۹ مهر ۲۶, دوشنبه

لغو سفر مولانا عبدالحمید به قطر جهت شرکت در کنفرانس بین‏المللی گفتگوی ادیان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنی آنلاین، سفر مولانا عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان و رئیس شورای هماهنگی مدارس دینی اهل سنت استان سیستان و بلوچستان، به کشور قطر، جهت شرکت در کنفرانس بین‏المللی گفتگوی ادیان، لغو شد.
مولانا عبدالحمید مدتی قبل رسماً از سوی مرکز بین المللی گفتگوی ادیان در دوحه، پایتخت قطر، برای شرکت در هشتمین کنفرانس گفتگوی ادیان، دعوت شده بود که ایشان آمادگی خویش را جهت شرکت در این کنفرانس اعلام نمود، اما گذرنامه وی که پس از بازگشت از سفر به ترکیه توقیف شده بود، با وجود پیگیری‏های مستمر، همچنان در حالت توقیف باقی ماند و به این صورت عملا از شرکت ایشان در کنفرانس مذکور ممانعت به عمل آمد.
گفتنی است، هشتمین کنفرانس بین المللی گفتگوی ادیان، قرار است از فردا (سه‏شنبه 27 مهر) آغاز و تا پنجشنبه (29 مهر) ادامه داشته باشد.

۱ نظر:

ناشناس گفت...

جناب شیخ الاسلام عبدالحمید سمالزھی آیا واقعا ھنوز درک نکردہ ای کہ این چگونہ حکومتی است کہ بر ایران و بر بلوچستان حکم میراند؟اگر اینطور است جای تاصف است،ھمانطوریکہ خمینی در نوشتن قانون اساسی تقیہ کردہ بود،خامنی شاگرد او نیز در فتوای اخیرش ھم تقیہ کردہ است و جای شکی باقی نمی ماند،اینھا نوھ دھم مذھب شان تقیہ (دروغ) میباشد