۱۳۸۹ مهر ۲۳, جمعه

سنی ها: احمدی نژاد لبنان را بسوی جنگ سوق می دهد

مسکو، 23 مهر، خبرگزاری «ریانووستی»/ "ائتلاف 14 مارس" به رهبری "سعد حریری" نخست وزیر لبنان که مرکب از احزاب سنی است، نامه سرگشاده ای را خطاب به "محمود احمدی نژاد" منتشر کرد.
طبق گزارش خبرگزاری "روس بالت "روسیه، سنی های لبنان احمدی نژاد را به حمایت از "حزب الله" و به ضرر تمام گروههای دیگر این کشور متهم کردند.
در نامه گفته می شود:" اما این فقط بخشی از حقیقت تلخ است. شما تلاش کردید به همان شکلی که دیگران قبل از شما انجام دادند، در امور داخلی لبنان دخالت کرده و در راستای اهداف خود از داخل با کشور ما بازی کنید. "از بین بردن نفوذ آمریکا" و " از صحنه زمین محو کردن اسرائیل" شعار های شماست که شما را بعنوان فرمانده ای نشان می دهد که به میدان اصلی نبرد خود آمده است".
در این میان دیروز احمدی نژاد از میدان "شهدا" در "بیروت" دیدن کرده و به بنای یادبود شهدا در آنجا تاج گل نثار کرد. "رفیق حریری" پدر نخست وزیر فعلی لبنان همانا در آنجا به قتل رسیده و مقبره وی در آنجا قرار دارد. احمدی نژاد به مقبره حریری سر نزده و به آن تاج گل نثار نکرد.

۳ نظر:

نظر محمد بلوچ گفت...

حمله به مخبر مولوی عبدالغنی بارانی

به گزارش آهوران نیوز:حوالي ساعت 6 بعد ديروز پنجشنبه22/7 /89
دو نفر مسلح با نارنجك به منزل مولوي عبدالغني باراني حمله كردند كه متاسفانه وي چند ثانيه قبل از انفجار به داخل اتاق فرار كرده بود.
لازم به ذكر است وي بارها به دليل همكاري با دولت از سوي مجاهدین بلوچستان تهدید شده بود.
حدود دو ماه قبل نيزخبرهاي از تماس تلفني مولوي عبدالرئوف ريگي حفظه الله به اين مخبر شنيده شد كه به وي را درباره همكاري با رژيم هشدار داده بود.

ناشناس گفت...

معلوم است که احمدی نژاد هیچ وقت گل نثار کسی که به قتل رسانده نخواهد کرد ،رژیمی که مردم خود را به گلوله می بندد چطور می توان از آن انتظار داشت که بر مقبره کسانی که قربانیان تروریسم و افراط گرایی آنند اشک تمساح بریزد حال فرق نمی کند که رفیق حریری باشد یا یکی از صدها و هزاران نفری که در جاهای مختلف دنیا قربانی طمع و فتنه این رژیم بوده و هستند.
رژیم آخوندی ایران با این مانور خود در لبنان که با هماهنگی کامل سوریها صورت گرفت ، نه تنها مردم لبنان بلکه دنیا را باری دیگر به چالش کشید تا نشان دهد که در صدور انقلاب ننگینش و پاشیدن بذر فتنه در هر جای که برایش مقدور است ،مصمم است و بقای نامیمونش تا به امروز مدیون همین زیاده خواهی ها و فتنه انگیزیها بوده است ...

ناشناس گفت...

آقای سعد حریری رژیم ایران بسان ویروس است و خصلت بارز ویروس در این است که قربانی تضمین کننده حیات آن است و جدا از قربانی در رسته جانداران محسوب نمی شود ولی اگر به بدن قربانی نفوذ کرد آن وقت است که جان می گیرد و به زاد و ولد می پردازد و نه تنها آن قربانی را طعمه خواهد کرد بلکه از آن بعنوان پناهگاه امنی برای حمله به دیگر جانداران و قربانیان خواهد پرداخت و تا زمانی که لبنان بستر مناسبی برای زاد و ولد این ویروس باشد نه تنها شما و مردم لبنان و دیگر بشریت از دست این ویروس در امان نخواهید بود و پدر مرحوم شما یکی از مثالهای بارزی است که این ویروس برای رشد و نمو خود فدا نمود و در خاورمیانه شما تنها نیستید بلکه عراق ، افغانستان ، پاکستان ، آزربایجان ،بحرین ،یمن و حتی سوریه آبستن حضور این ویروس هستند و بشریت روزانه شاهد قربانی شدن انسان و انسانیت توسط ویروس آخوندی ایران می باشد و هشدار به هیچ وجه چاره ساز نیست زیرا همانطور که می دانید ویروس تا موجود است قربانی خواهد گرفت حال لبنان باشد یا عراق یا جای دیگری و بهترین راه برای در امان بودن ، نابودی کامل ویروس است .