۱۳۸۹ مهر ۱۸, یکشنبه

نقشه شوم ولایت فقیه برای ترور مولانا عبدالحمید

استاد قاسم درانی
سنى نيوز: شکایت وزارت خارجه از یک شبکه ماهواره ای عنوانی بود که در سایتهای رسمی و غیر رسمی داخلی کشور همانند برق منتشر شد. و شبکه مورد شکایت وزارت خارجه نظام خامنه ای شبکه خرافه ستیز و توحیدی نور می باشد که وزارت خارجه وقیحانه مولانا عبد الحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل سنت سیستان و بلوجستان و يكي از رهبران اهل سنت ايران را متهم کرده که برای نشر سلفیت با حمایت وهابیان سعودی شبکه نور را براه انداخته اند!؟ و همه نیک می دانیم که متهم کردن علمای اهل سنت به وهابیت و ارتباط انها با دولت سعودی و یا هر دولت بیگانه دیگر، نقشه شوم و دیرینه نظام فاشیم و دیکتاتوری ولی فقیه برای تصفیه جسدی علما، دانشمندان و صاحب نظران اهل سنت و موحدان و مصلحان شیعه بوده و هست. در صورتی که نظام صفوی مشرف ولی فقیه و رهبران درنده آن خوب می دانند که جناب مولانا عبدالحمید یکی از علمای معتدل و میانه رو اهل سنت حنفی مذهب در ایران می باشند.
و در طول سه ده از عمر نامیمون این نظام خون آشام مولانا عبد الحمید همیشه در جلسات رسمی حکومت شرکت کرده و از نظام و رهبریت نظام در سخنرانیها و خطبه های جمعه دفاع کرده و همیشه خواهان احقاق حقوق اهل سنت در چار چوب قانون اساسی بوده. تا جایی که میانه روی بیش حد ایشان باعث رنجش دوستان دور و نزدیکشان شده و چه بسا مورد انتقاد شدید برخی از صاحبنظران اهل سنت و موحدان هم قرار گرفته. اما جناب مولانا عبد الحمید در برخورد با نظام خون آشان دیکتاتور فقیه مطلق از خط اعتدالی که خود ایشان بدان معتقد بوده بیرون نرفتند.
پس درد خون آشامان حاکم بر کشور عزیزمان و حجج اسلام و آیات عظامی که الحق نقش بلعم باعورا را بازی می کنند در این نیست که مولوی عبدالحمید از سلفیت حمایت می کند زیرا نظام صفوی مشرب ولی فقیه هیچ گونه فرقی بین سلفیت، حنفیت و شافعیت قایل نیست بلکه هر فردی با هر مسلک و مکتب و ایدیولوژی عقیدتی که سر تسلیم عبودیت و بردگی و بندگی را در برابر فرعون معمی به نام علی خامنه ای که لباس خدایی را در زمین بر تن کرده نپذیرد از دیدگاه آقایان سلفی می باشد و وهابی! و با هر حیله و نیرنگی که شده باید ترر شخصیتی و یا تصفیه جسدی بشود تا بلعم باعوراها با خیال راحت بتوانند از ملت شریف ایران بزرگ جزیه بگیرند و یا روسپیگریی را به نام ازدواج موقت، ازدواج یک دقیقه ای به خورد خواهران و دختران ما بدهند و کسی را جرات اعتراض بر اعمال ننگین اقایان نباشد و الا متهم به وهابیت و نوکری سعودی و اسراییل و امریکا می شود. و وهابی و جاسوس هم در نظام عدل صفوی تکلیفش از اول معلوم می باشد. و تاریخ سی ساله این نظام گواه صادقی است بر ادعای بنده که نظام فاشیسم همانطوری که رادمردان و قهرمانان بزرگ دعوت قران و سنت را همانند استاد شهید دکتر احمد صیاد، استاد شهید عبد الملک ملازاده، علامه شهید محمد صالح ضیایی، شهید دکتر عبد العزیز کاظمی، علامه شهید کاک ناصر سبحانی و شهید علی دهواری و غیره را زندانی و نهایتا ترور کردند و با بقیه موحدان غیر سلفی هم عینا همین روش ننگین را در پیش گرفته اند.
آیا حضرت مولانا عبد العزیز رحمه الله سلفی بوند که رژیم با روشی بسیار مرموز ایشان را به شهادت رساندند؟ آیا مولانا محمد عمر سربازی سلفی بودند؟ آیا مجاهد نستوع مولانا ابراهیم دامنی سلفی بودند؟ آیا جناب علامه بزرگوار استوره مقاومت زندانهای ایران شاد روان زنده یاد احمد مفتی زاده سلفی بودند؟ آیا شاد روان آیت الله العظمی علامه برقعی سلفی بودند؟ آیا علامه حیدر علی قلمداران سلفی بودند؟ آیا علامه مرحوم آیت الله العظمی اسماعیل خوئيني سلفي بودند؟ و و و.. اين ليست تمام شدني نيست...........
پس جنگ بین حق و باطل می باشد، بین توحید و شرک و بین اسطوره های مقاومتی که مردانه در برابر طغیان و خون آشامی ولی فقیه و نوکرانش قد علم کردن اند و بین بلعم باعوراهایی که کاری جز جزیه گرفتن و صیغه کردن ندارند

يردون ليطفئوا نور الله بافواههم و يابي الله الا ان يتم نوره.

۱ نظر:

ناشناس گفت...

در پایان حاج منصور با بیان اینکه مقام معظم رهبری تقیه را به ما می آموزد ادامه داد: این امر برای رسیدن به اهداف بلندی برای جهان اسلام است که مد نظر مقام معظم رهبری می باشد.
http://zahedanpress.com/content/view/3776/36/