۱۳۸۹ شهریور ۳۱, چهارشنبه

از عملیات مهاباد که منجر به کشته شدن پاسداران و بسیجان و سپاهیان شد حمایت میکنیم

از عملیات مهاباد که منجر به کشته شدن پاسداران و بسیجان و سپاهیان شد حمایت میکنیم
امروز صبح در مقر رژه ی جنایتکاران رژیم آخوندی انفجاری مهیبی رخ داد و تعداد زیادی از مزدوران خامنه ای جنایتکار به درک واصل شدند ، رژیم برای سر پوشیده نهادن این عملیات بزرگ ، کشته شدگان را کودکان و زنان اعلام کرد در حالیکه هیچ کودک و زنی در این عملیات کشته نشده اند.
و جهانیان نباید گول تبلیغات رژیم آخوندی را بخورند و این را بدانند تنها راه مبارزه با رژیم مبارزه ی مسلحانه است و با مبارزه مسلحانه خواهد توانست این رژیم را شکست داد.
جنایتکاران رژیم آخوندی باید بدانند همانطور که جوانان را میکشند ، و خانوده هایشان را یتیم میکنند روزی هم کشته خواهند شد و به سزای اعمال ننگین شان خواهد رسید .
به هر حال آژانس خبری تفتان این عملیات آتشین را که منجر به کشته شدن تعداد زیادی از سپاهیان وبسیجیان شد ، به تمام ملت های تحت ظلم و ستم رژیم آخوندی بالخصوص مبارزینی که با مبارزه مسلحانه علیه رژیم آخوندی قیام کرده اند تبریک و تهنیت عرض میکند.

آژانس خبری تفتان

۱ نظر:

ناشناس گفت...

سلام. شاید شما موافق نباشید ولی لطفا حذف نکنید
باید با تمام قوا جنابات رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی ایران را محکوم کنیم و شکی نیست که هزران نفر از بلوچ و کرد و اهل سنت و مخالف توسط جانیان رژیم کشته شده اند. ولی خواهشمندم برای یک لحظه فکر کنیم که به هیچ وجه از جنایت طرف دیگر نباید حمایت کرد. عملیات مهاباد عملیاتی تروریستی بود که در آن بیشتر کشته شدگان زنان و کودکان بودند. تقریبا تمام احزاب کوردستان از حزب دموکرات و کومه له گرفته تا پژاک و غیره این عملیات جنایتبار تروریستی را محکوم کردند. دها سال مبارزه ملت کورد گواه است که این ملت برای حقوق خود مبارزه می کند. آیا شما از کومه له و حزب دموکرات و پژاک بیشتر اطلاعت دارید. دوستان بلوچ لطفا در این اعلامیه خود تجدید نظر کنید. بمبگزاران مهاباد آب به آسیاب رژِِیم ریختند. ملت کورد دهها سال مبارزه مسلحانه با رژیم کرده ولی بمبگزاری و عملیات انتحاری بی هدف به ضرر همه و به نفع آخوندهای ایران است.
بلوچ دردمند