۱۳۸۹ شهریور ۲۹, دوشنبه

سایت افراطی جوان آنلاین تقیه (دروغ) از مذهبمان است به همین خاطر دروغ گفتیم

سایت افراطی جوان آنلاین که متعلق به سپاه پاسداران رژیم آخوندی است و مدتی است بر خلاف مبارزین جنبش دست به دروغ افکنی پرداخته و به تریبون زابلی های تندرو تبدیل شده است ، حتی مدتی پیش به رهبر مذهبی اهل سنت ایران حضرت مولانا عبدالحمید توهین کرده بود.
چند روز پیش خبری تحت عنوان «دستگیری 7آمریکایی هنگام ورود به ایران» بدون هیچ مدرک و دلیلی نشر کرد ، و چند ساعت بعد از نشر این خبر کذب اعتراف کرد که نقیه کرد و دروغ گفته است . همچنین در آخر سطر نوشته بود جوان آنلابن " در این زمینه از خوانندگان خود پوزش می طلبد. "

جای حیرت است که این سایت به قول خودشان دست به شاخکار عظیمی که همون تقیه است زده و این کار حسنات و اجر دارد ، چرا از خوانندگان پوزشش می طلبید ، به قول جمکرانی ها هر کس تقیه نکند مسلمان نیست ، تقیه اجر عظیمی دارد ، حالا سایت جوان آنلاین دست به تقیه زد و مستحق اجر عظیمی شد چرا از خوانندگان پوزشش طللبید ؟

این یک دلیل کوچک بر مسلمان نبودن آخوندها جنایتکار است ، زیرا اگر مسلمان واقعی کار خوب و شایسته ای میکند از کار خوبش هیچ وقت پریشان نمیشود و خدای را شکر میکند و اگر کار بدی انجام دهد از کار بد خود پشیمان شده و توبه میکند .

حالا میبنیم جای عکس دارد سایت جوان آنلاین باید خوش شود که تقیه کرده مستحق اجر است متاسفانه پوزش می طلبد و از دروغ خود به قول شان تقیه ، پشیمان است ، معلوم شد جمرانی های بدترین مشرکان روی زمینند گر چه دم از مسلمانی ومسلمان بودن میزنند ولی در اسلام جایگاهی ندارند.

ناکو وشدل

۱ نظر:

نصر بلوجستان گفت...

http://ahoran2.blogspot.com/2010/09/blog-post_554.html