۱۳۸۹ مهر ۱, پنجشنبه

حاجی خدابخش شخصیتی است که نام مبارزین بلوچستان را زنده کرد و ندای آزادی و آزادیخواهی سر داد.

حاجی خدابخش یکی از جنگجویان مشهور و شهرت یافته ی سرزمین بلوچستان بود که با تاکتیک های عملیاتی خود خواب را بر چشمان مزدوران رژیم سپاهیان و بسیجیان حرام نموده بود و نام خود را در لیست شیران ملت بلوچ در تاریخ به ثبت رسانید.
آری ! او با توانایی عملیاتی و تاکتیکی خود سربازان بدنام امام زمان را دیوانه کرده بود ، و ثابت کرده بود که جمکرانی های جنایتکار در مقابل تاکتیکهای نظامی او همچون طفلان شیرخوار به بازی گرفته اند.
او انسانی پرهیزگار و نیوکار بود ، همیشه پایبند نماز تهجد ، اعمال روزانه تلاوت قرآن و اذکار بود ، لبانش با ذکر الله آراسته بود.
حاجی خدابخش بعد از بیعت با شهید اعظم امیر عبدالمالک بلوچ ، به مبارزین جنبش روح توانمندی و دلیری و استقامت داد ، در جنگ ها در هنگام درگیری با دشمنان ، شجاعت و ایثار او از دور نمایان بود.
او تمام ثروت و دارایی اش را برای جهاد و مبارزین وقف نمود و در این مورد از هیچ کوششی دریغ نورزید.
حاجی خدابخش شخصیتی است که نام مبارزین بلوچستان را زنده کرد و ندای آزادی و آزادیخواهی سر داد.
رژیم آخوندی بارها مخبران و مزدوران اجیر شده ی خود با پرادخت میلیون های تومان برای ترور حاجی خدابحش به کوهستانهای بلوچستان فرستاده بود اما چالاکی و زیرکی این شهید بود که چالهای مزدوران رژیم را واژگون ساخت.

در عملیات اخیر مبارزین جنبش در کوهستانهای سرباز در شب تاریک ، هنگامیکه دشمنان در کمین مبارزین نشسته بودند ، با خونسردی و اعتماد بنفس ساعتها با مزدوران جنگید و دهها مزدوران رژیم به درک واصل کرد ودر نهایت جان به جان آفرین داد و در راه عزت و آزادگی شهید شد.
روحش شاد و راهش پر رهرو باد
ناکو وشدل

۲ نظر:

آهوران نیوز گفت...

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله وانا الیه راجعون

قال الله تبارك وتعالي (من المؤمنين رجال صدقوا ماعاهدالله عليه فمنهم من قضي نحبه ومنهم من ينتظروما بدلواتبديلا)
شهادت حاجی خدابخش یکی از دلیرترین و شجاع ترین فرزندان سرزمین (بلوچستان) رابه مجاهدان جندالله و امیر حاجی محمد ظاهر بلوچ ,اعضای خانواده, ملت بلوچ وتمامی آزاديخواهان تسليت وتبریک عرض میکنم واميدوارم که خون اين عزيزکه قدم در راه رهائی ملت خويش گذاشت و دلیرانه جنگيد و جام شهادت را نوشيد به هدرنخواهد رفت انشالله به امید الله دير يا زود بساط جوروستم ازسرزمين پاک بلوچستان برچيده خواهد شد.

نصر بلوچستان

ناشناس گفت...

راهتان پر رهرو باد ای شهید حق