۱۳۸۹ شهریور ۲۵, پنجشنبه

بر سوزاندن فرزندان مردم، هیچ مرجع تقلیدی عمامه از سر نگرفت

ترانه موسوی، زن جوانی که سال گذشته در جریان اعتراضات مردمی توسط مزدوران رژیم ربوده شد و پس از اعمال شکنجه های وحشیانه و تجاوز بدست یک آخوند جنایتکار بنام حسین طائب، جسدش را سوزاندند و در بیابان های اطراف تهران رها کردند
سایت خبرنگاران سبز: در واكنش به وا اسلاماى جمعى در پى خبر بزرگنمايى شده آتش زدن قران، محمد نوري زاد از اوين پيام كوتاهى مى‌دهد.
متن یادداشت محمد نوری زاد که از طریق یاران گمنام جنبش سبز در اختیار سایت کلمه قرار گرفته است به شرح زیر است:
به من که زندانی‌ام حق بدهید که قرآن‌دوستیِ شما بزرگان را باور نکنم. گرچه به همه‌ی مسلمانان ایران و جهان حق می‌دهم که اعتراض کنند و فریاد برآورند.
سخن من در این است که خدای راست‌گو همه‌ی ما را به راست‌گویی فراخوانده‌است. چه مردم باشیم چه رهبر چه رئیس‌جمهور و چه مرجع تقلید؛ چه جسمانی و چه روحانی، همه باید راستی پیشه‌کنیم. و در این میان، ما را که مسلمانیم، جز از راستی، چاره‌ای نیست. به‌همین دلیل است که می‌گویم من این هیاهوی بزرگان را نسبت به ورق‌سوزی آن کشیش امریکایی باور ندارم. چرا که ایرانیان به چشم خود سوختن قرآن‌های زنده را دیدند و دم‌برنیاوردند.
اگر در آمریکا قرار است ورق‌های قرآن را بسوزانند، در سرزمین ما فرزندان مردم را که آیه‌های محکم و تردیدناپذیر خدای متعال بودند، به خون کشیدند و سوزاندند، جلوی چشم همه و جلوی چشم عقل. و هیچ مرجع تقلیدی عمامه از سر نگرفت و پای‌برهنه و گریبان‌چاک به جانب‌داری برنخاست. هیچ قاضی و هیچ نماینده‌مجلس و هیچ روحانی‌ای دراعتراض به این زنده‌سوزی قرآن‌های جاریِ مردم، به صورت خود سیلی نزد و به سوگ ننشست و حنجره ندرید. پس، به من که زندانیِ همین خصلت‌های دروغین‌م، حق می‌دهید که قرآن‌دوستیِ بزرگانِ خویش را باور نکنم؟
محمد نوری‌زاد- ناکجاآبادی در زندان اوین

هیچ نظری موجود نیست: