۱۳۸۹ مهر ۲, جمعه

ماجرای شیخ هتاک وکشیش امریکایی منحوس

سخنرانی شیخ «یاسر الخبیث» در مورد «عایشه» (رض) که فورا در «یوتیوب» قرار گرفت، موجب خشم شدید اهل سنت به ویژه در کشورهای کویت، عربستان سعودی، عراق و بحرین شد و همین امر به سرعت به جنجال و شکافی عمیق میان جریان های مختلف اسلامی تبدیل گشت و در پی جنجالی شدن این موضوع، پارلمان کویت پس از بررسی این مسأله تابعیت این روحانی کویتی را سلب کرد....محتوای کامل این خبررامیتوانید ازرسانه های همچون تابناک پیداکنید و ماجرای کشیش منحوس را نیز در اینجا میتوانید بخوانید .
کارهای این روحانی ((شیخ «یاسر یحیی عبدالله الخبیث» روحانی جوان کویتی متولد ۱۹۷۷ میلادی و تأسیس کننده «هیئت خدام‌المهدی» که در حال حاضر در لندن اقامت دارد. وی «هیئت خدام‌المهدی» را در سال 2001 در کویت تأسیس کرد، اما در سال 2004 به دلیل بروز برخی مشکلات میان او و دولت کویت، این هیئت پلمپ شده و شیخ الخبیث بازداشت شد. او مدتی بعد توانست از کویت فرار کرده و خود را به لندن برساند)) وقصد کشیش منحوس باعث شده است دنیای اسلام بیشتر وبیشتر مورد توجه قرار گیرد بطوریکه
بعد ازماجرای کشیش امریکایی منحوس تعداد ۲۵۰۰۰۰جلد قرآن کریم درامریکا بفروش رسیده است.
ودرپی ماجرای شیخ عده کثیری ازمسلمانان برای احترام بیشت به اهل بیت اسم مبارک ام المومنین عایشه(رض) رابرای دخترانشان برگزیده اند.
محمد شه بخش

هیچ نظری موجود نیست: