۱۳۸۹ شهریور ۲, سه‌شنبه

اطلاعیه ی وبلاگ دوستدار شهدای جندالله / مبارزین ملت بلوچ به سیاستمداران ملت بلوچ بالخصوص رهبر حزب مردم آقای ناصر بلیده ای احترام خاصی قائل هستند

بدینوسیله وبلاگ دوستدار شهدای جندالله به اطلاع برادران مبارز و سیاسی ملت بلوچ میرساند :
مدتی است وبلاگ دوستدار شهدای جندالله به دلایل امنیتی آیدیت نمیشد در حالیکه امروز مطلبی با نام مستعار دوستدار شهدای جندالله در یکی از سایتهای منافق وابسته به رژیم آخوندی مبنی بر توهین به سیاستمداران ملت بلوچ بود، نشر شده بود.
لذا وبلاگ شهدای جندالله این مطلب را ارسالی از طرف وزارت اطلاعات رژیم میداند و به شدت تکذیب میکند و به عرض برادران ملت بلوچ میرساند این گونه مطالبی که در سایتهای منافق و سودجو نشر میشود یقین نکنند ، اگر دوستدار شهدای جندالله مطلبی نشر میکرد چه حاجت که به سایتهای منافق صفت ارسال بکند در خود وبلاگ بروز میداد.
ولی بعضی از افراد منافق و سودجو میخواهند در بین مبارزین و سیاستمداران ملت بلوچ اختلاف بیندازند تا رژیم آخوندی را از این کارهای شومشان راضی گردانند.
وبلاگ شهدای جندالله این مطلب را باری دیگر به شدت تکذیب میکند ، و اعلان میدارد مبارزین ملت بلوچ به سیاستمداران ملت بلوچ بالخصوص رهبر حزب مردم آقای ناصر بلیده ای احترام خاصی قائل هستند و قائل خواهند شد.
و به استحضار دشمنان قسم خوده ی ملت بلوچ میرساند که دوستی و محبت در بین مبارزین و سیاستمداران و دانشمندان ملت بلوچ برقرار و پابرجا خواهد ماند و آنهایی که میخواهند اختلاف بیندازند شکست و رسوا خواهند شد.
با سپاس : مدیریت وبلاگ دوستدار شهدای جندالله

http://www.shohada111.blogspot.com/

هیچ نظری موجود نیست: