۱۳۸۹ مرداد ۱۳, چهارشنبه

هشدار به حکومت هند و دیگر کشورهای فرصت طلب

هشدار به حکومت هند و دیگر کشورهای فرصت طلب
هندوستان حق ندارد بدون اجازه ملت بلوچ در بلوچستان سرمایه گزاری کند و هر کس بدون اجازه ملت بلوچ در حال حاضر با رژیم تهران در بلوجستان قرارداد ببندد به ملت بلوچ اعلام جنگ داده است و دشمن ملت بلوچ محسوب می شود زیرا قراردادی که منفعتی برای مردمان این سرزمین نداشته باشد و آنها در بستن قرارداد سهیم نباشند و آن هم در شرایط جنگی از لحاظ حقوقی بی ارزش است.
حکومت هندوستان ، بلوچستان ،افغانستان نیست پس از همان راهی که امده ای برگرد چون برایت بس گران تمام خواهد شد.
برو جای دیگر سیاستهای شوم خودت را با تهرانیها معامله کن چون نه تو بلکه هر کشور دیگری در شرایط فعلی که بلوچستان در جنگ است اجازه ندارد بدون اجازه مردم بلوچ برای خود کاسبی راه بیندازد و از آب گل آلود ماهی بگیرد.
یادتان باشد مردم بلوچ زنده اند و مالک بی قید و شرط سرزمین آبا و اجدادی خویش بلوچستان.
یک شهروند بلوچ

۴ نظر:

ناشناس گفت...

من هم با یک شهروند بلوچ موافقم.
امید

ناشناس گفت...

من هم با یک شهروند بلوچ موافقم.
امید

ناشناس گفت...

دوستان سلام!
محتوی اين مطلب کاملاً بجا ودرست است واين حق ملت بلوچ است که حاکم بروطنش باشد وبرتمامی قراردادهائی ک منعقد ميشوند نظارت کند و.... اما نبايد ازياد برد که ما دشمنان زيادی داريم وبا برخوردهای نسنجيده، برشمارشان نيفزائيم. هندوستان تا کنون دررده دوستان مردم بلوچ بوده، هرچند که کمک خاصی به جنبش ملی بلوچستان نکرده است.
بلوچستان آزاد نخواهد شد، مگرآنکه آمريکا، اروپا، هندوستان و... ازما حمايت بعمل نياورند.
موفق باشيد
کريم بلوچ

ناشناس گفت...

کریم جان سخن شما بجاست و پیام یک شهروند بلوچ نیز بر حق است ولی هر کشوری اول منافع خود را می نگرد بعد من و شما را.
و ما در هر صورت باید جدیت داشته باشیم و نشان دهیم شراکت و معامله می کنیم ولی غلامی و بندگی هیچ کشور و قدرتی را پدیرا نیستیم.
بسیاری از کشورها در اینطور شرایط نقش یک بام و دو هوا بازی می کنند و ما وقتی جدیت داشته باشیم و از جانب قدرت حرف بزنیم نه تنها ضرر ندارد بلکه هر ملت و کشور دیگری می فهمد ما از خود هویت و قدرتی داریم و قدرت ما در وهله اول مردممان هستند و ثانیا منطقه سوق الجیشی که داریم و چشم دنیا خواه یا نا خواه بدان وصل است.
اکنون که بلوچستان به جنگ است و نه ملت و نه سازمانهای مقاومت و سیاسی بلوچ حکومت تهران را برسمیت نمی شناسند از لحاظ حقوق بین الملل هیچ قراردادی برسمیت شناخنه نمی شود و هر کس بدون اجازه ملت بلوچ قصد تاراج سرزمین بلوچستان را داشته باشد دشمن محسوب می شود و اینجا ما وضعیت خود را شفاف کرده ایم نه این که اعلام جنگ به کسی داده باشیم و یا کار غیر عقلانی و منطقی کرده باشیم و در این مواقع صراحت قیمت و ارزش ما را افزایش خواهد داد.
یا شهادت یا سعادت
میر یونس بلوچ