۱۳۸۹ شهریور ۵, جمعه

ادامه جنگ مذهبی رافضيها در بلوچستان

ادامه جنگ مذهبی رافضيها در بلوچستان
به خبر زير به نقل از خبرگزاری دولتی رسا توجه کنيد: "
550 مبلغ به مناطق مختلف سیستان و بلوچستان اعزام شدند
خبرگزاری رسا ـ مسؤول اعزام مبلغ و رییس اداره فرهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، از اعزام 550 روحانی و مبلغ امور دینی به مناسبت ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف این استان خبر داد .
به گزارش خبرگزاری رسا در زاهدان، به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان،حجت الاسلام محسن محمدزاده، مسؤول اعزام مبلغ و رییس اداره فرهنگی تبلیغات اسلامی استان، گفت: در ایام ماه مبارک رمضان 550 روحانی و مبلغ امور دینی به مناطق مختلف استان سیستان و بلوچستان اعزام شدند .
وی، افزود: 350 نفر از این تعداد مبلغ اعزامی از شهرهای مقدس قم، مشهد و تعدادی نیز اصفهان به استان اعزام شده اند و در مراکز، بخشها و روستاهای تابعه استان که فاقد روحانی هستند، به مدت 30 روز فعالیت خواهند داشت .
حجت الاسلام محمدزاده، اظهار داشت: هدف از اعزام این مبلغین، آشنایی مردم با مبانی اسلام و فواید روزه، پیوند مردم و به خصوص جوانان با مساجد و ارتقای معرفت دینی است .
مسؤول اعزام مبلغ تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، خاطر نشان کرد: این مبلغین در ایام ماه رمضان برنامه‌های مختلفی از جمله برگزاری مراسم گفتمان دینی، برخورد چهره به چهره با مردم به ویژه نوجوانان و جوانان، اقامه نماز جماعت، سخنرانی، پاسخ به شبهات و پرسش های شرعی، برگزاری کلاس‌های قرآن‌و احکام، معارف اسلامی، برپایی جلسات قرائت ادعیه و سایر برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی را با همکاری و همیاری هیئت امنای مساجد اجرا می‌کنند" ./
http://www.rasanews.ir/Nsite/FullStory/?Id=84518

عملکرد سی ساله رژيم جهل و جنايت نشان د اده که به مراتب ازحکومت مذهبی صفوی يان سفّاک تر هست. برای ترويج خرافات پوچ شيعی ميلياردها دلار از بيت المال مردم را حيف و ميل می کنند.
هر سال به مناسبتهای گوناگون گله های گرگ صفت آخوندی به بلوچستان و ديگر مناطق سنی نشين گسيل می شوند تا جنگ مذهبی را ناجوانمردانه شدت دهند.

هیچ نظری موجود نیست: