۱۳۸۹ شهریور ۳, چهارشنبه

دستور تعمییر جاده برای حفظ جان راهیان نور سپاه!

در نظام های دیکتاتوری مثل ایران، کشیدن جاده و برق و امکانات ترابری همیشه قبل از اینکه برای مردم عادی باشد برای نقل و انتقالات نظامی و امنیتی خود رژیم است، اما حکومت منت ان را بر سر مردم میگذارد، اما حقیقت چیز دیگری ...
است، و یکی از مقامات توریستی اقلیم اهواز که قبلا در سپاه عضو بوده و در حال حاضر به عنوان دبیر کل کانون جهانگردی شاغل است، و تمامی اطلاعات این کانون به اصطلاح توریستی و جهانگردی با حفاظت سپاه تقسیم میشود و صد البته همیشه به نام امنیت ملی است.. اقای احمد امیری که اهل دوان شیراز است، در تازه ترین سخنرانی خود تمرکز روی حفظ جان راهیان نور
سپاه پاسداران هنگام گذر از جاده های اقلیم اهواز (خوزستان) کرد و اعلام کرد که باید جاده مرگ عبادان-بندر معشور(امام) هر چه سریعتر و قبل از عید مرمت شود تا جان راهیان نور(و لباس شخصی های کنونی) را به مخاطره نیاندازد، و برای او دیگر مردم بومی این اقلیم ومانند دیگر اقلیم های بلوچستان،کوردستان، و اذربایجان اهمیتی ندارد، و نباید داشته باشد،، وقتی که هر خواست و طلبی از جانب ملل و اقوام، خطر امنیتی محسوب میشود، و جزای سنگینی برای مردم غیر حاکم خواهد داشت.
باور نمیکنید، به اصل حرف های او که در سایت ایسنا و متعلق به حکومت امده استتوجه کنید.
دبير كانون جهانگردي آبادان خواهان اتمام طرح 2 بانده كردن جاده بندر امام ـ عبادان( آبادان) شد.
احمد اميري در گفت‌وگو با ايسنا بيان كرد: از حدود پنج سال پيش تاكنون طرح 2 بانده ساختن جاده يك بانده و خطرناك بندر امام ـ آبادان، كه به تعبير مردم محلي موسوم به جاده مرگ است، آغاز شده اما تاكنون به اتمام نرسيده است.
وي افزود: اين جاده به علت ايمن و استاندار نبودن خطرات زيادي دارد كه جان افراد(عبور کامیون های بسیج و سپاه) و كاروان‌هاي راهيان نور را تهديد مي‌كند. بنابراين از مسؤولان راه و ترابري تقاضا مي‌شود هر چه سريع‌تر و تا قبل از فرا رسيدن عيد نوروز كار مرمت اين جاده را تمام كنند و به بهره‌برداري برسانند.
ملاحضه کردید که هدف فقط حفظ جان راهیان نور سپاه پاسداران و افراد امنیتی است، و این اولین بار و اخرین بار نبوده که مسئولین امر امنیتی خواهان اصلاح و تعمیر جاده ها بخصوص در مناطق اتنیکی برای عبور خودی ها میشوند..
دبير كانون جهانگردي آبادان ابراز اميدواري كرد تا پايان سال 89 كار اين جاده تمام شود و ديگر براي فصل نوروز شاهد حادثه‌اي برای راهیان نور در ‌اين جاده نباشيم.

حزب همبستگی دمکراتیک اهواز

هیچ نظری موجود نیست: