۱۳۸۹ شهریور ۵, جمعه

مردم متحد هرگز شکست نخواهند خورد!


بر پا خیز از جا کن بنای کاخ دشمن
چو در جهان قیود بندگی
اگر فتد به پای مردمی
به دست توست به رای و مشت توست
رهایی جهان ز قید جور و ظلم
به پا کنیم قیام مردمی
رها شویم ز قید بندگی
هم پاییم , همراهیم, همرزمیم, جان بر کف برخیز...
توجه : این سرود در زمان ریاست جمهوری دولت سوسیالیستی آلنده در شیلی سروده و اجرا شد و بعد از کودتای آمریکایی توسط پینوشنه ممنوع گردید و به یک سرود جهانی بدل گشت.

۱ نظر:

بلوچستان گفت...

ادامه جنگ مذهبی رافضيها در بلوچستان


به خبر زير به نقل از خبرگزاری دولتی رسا توجه کنيد: "

550 مبلغ به مناطق مختلف سیستان و بلوچستان اعزام شدند

خبرگزاری رسا ـ مسؤول اعزام مبلغ و رییس اداره فرهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، از اعزام 550 روحانی و مبلغ امور دینی به مناسبت ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف این استان خبر داد .


به گزارش خبرگزاری رسا در زاهدان، به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان،حجت الاسلام محسن محمدزاده، مسؤول اعزام مبلغ و رییس اداره فرهنگی تبلیغات اسلامی استان، گفت: در ایام ماه مبارک رمضان 550 روحانی و مبلغ امور دینی به مناطق مختلف استان سیستان و بلوچستان اعزام شدند .

وی، افزود: 350 نفر از این تعداد مبلغ اعزامی از شهرهای مقدس قم، مشهد و تعدادی نیز اصفهان به استان اعزام شده اند و در مراکز، بخشها و روستاهای تابعه استان که فاقد روحانی هستند، به مدت 30 روز فعالیت خواهند داشت .

حجت الاسلام محمدزاده، اظهار داشت: هدف از اعزام این مبلغین، آشنایی مردم با مبانی اسلام و فواید روزه، پیوند مردم و به خصوص جوانان با مساجد و ارتقای معرفت دینی است .

مسؤول اعزام مبلغ تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، خاطر نشان کرد: این مبلغین در ایام ماه رمضان برنامه‌های مختلفی از جمله برگزاری مراسم گفتمان دینی، برخورد چهره به چهره با مردم به ویژه نوجوانان و جوانان، اقامه نماز جماعت، سخنرانی، پاسخ به شبهات و پرسش های شرعی، برگزاری کلاس‌های قرآن‌و احکام، معارف اسلامی، برپایی جلسات قرائت ادعیه و سایر برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی را با همکاری و همیاری هیئت امنای مساجد اجرا می‌کنند" ./

http://www.rasanews.ir/Nsite/FullStory/?Id=84518
عملکرد سی ساله رژيم جهل و جنايت نشان د اده که به مراتب ازحکومت مذهبی صفوی يان سفّاک تر هست. برای ترويج خرافات پوچ شيعی ميلياردها دلار از بيت المال مردم را حيف و ميل می کنند.
هر سال به مناسبتهای گوناگون گله های گرگ صفت آخوندی به بلوچستان و ديگر مناطق سنی نشين گسيل می شوند تا جنگ مذهبی را ناجوانمردانه شدت دهند.