۱۳۸۹ مرداد ۱۵, جمعه

مسلمان شدن فرزند رئيس شبكه بي‌بي‌سي

به گزارش آژانس خبری تفتان به نقل ازبولتن نیوز: جاناتان پيرت که فرزند جان پيرت رئيس شبکه بي بي سي بريتانيا است، پس از تشرف به اسلام نام يحيي را براي خود انتخاب کرده است.
جاناتان گفته است که در جريان پژوهشي که درباره تاريخ اديان انجام داد، اسلام را عميقا مورد بررسي قرار داد و اين دين آسماني را براي خود برگزيد.
وي گفت که در حال حاضر تغييرات بسيار زيادي را در خود احساس مي کند و زندگي وي پس از تشرف به اسلام دگرگون شده است.
گفتنی است «جان پيرت» پدر جاناتان البته از اينکه پسرش پس از تشرف به اسلام از او دور شده، ابراز ناخرسندي کرده ولي گفته است که با وجود اين موضوع همچنان فرزندش را دوست دارد.

۱ نظر:

ناشناس گفت...

سنى نيوز: روزنامه کویتی "السیاسة" به نقل از منابع خبری ویژه خود نوشت: 400 تک تیرانداز ايراني در سواحل خلیج مستقر شده اند تا در صورت حمله به ایران وارد عمل شده و كشورهاي خلیج را نا امن کنند.

"السیاسه" در ادامه خبر خود منبع خبر را افشا کرده و می نویسد : مقامات نظامی یک تشکل پان عربی اطلاعات بیشتری را نیز دارد که به مرور افشا خواهد کرد.

همچنین اضافه می کند، نظامیان لشکر قدس ايران، موشک اندازان لشکر بدر و تکاوران ویژه مبارزه با دزدی های دریایی و افرادی از حزب الله لبنان در میان نظامیان مستقر شده در سواحل ایران هستند

السیاسة نوشت: ما می دانیم هدف از این مانور همیشگی در سواحل ایران اعزام تروریست ها به کشورهای عربی حاشیه جنوبی خلیج است تا این افراد مقامات سیاسی و ارشد کشورهای عربی را ترور کنند.