۱۳۸۹ مرداد ۲۹, جمعه

بی طرف ترین کشور جهان هم رژیم را تحریم کرد

تحول سبز: دولت سوئیس در راستای مصوبه شورای امنیت در تحریم ایران، تصمیم به تحریم ایران در زمینه‌های نظامی و مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران گرفت.
به گزارش تحول سبز به نقل از مشرق، هیأت دولت فدرال سوئیس که حافظ منافع آمریکا در ایران به شمار می‌آید، در نشست هفتگی امروز خود در راستای اجرای قطعنامه ۱۹۲۹ شورای امنیت سازمان ملل اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران را تصویب کرد.
این تحریم‌ها شامل ممنوعیت فروش تجهیزات نظامی سنگین به ایران، و منع کردن سایر خدمات مرتبط با این بخش از جمله در زمینه‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری‌های ایران و ممانعت از شهروندان و سازمان‌های سوئیسی از تعامل با ایران است.

۱ نظر:

ناشناس گفت...

سازمان گزارشگران بدون مرز می‌گوید رهبر و رئیس جمهوری ایران دشمنان آزادی مطبوعات هستند

سازمان گزارشگران بدون مرز با صدور بیانیه‌ای از توقیف مطبوعات و صدور حکم‌های سنگین برای روزنامه‌نگاران به عنوان اقدام روزمره دولت محمود احمدی‌نژاد یاد کرد.

این سازمان از محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری و آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، به عنوان «دشمنان آزادی مطبوعات» نام برده است.

در این بیانیه ذکر شده که در جمهوری اسلامی ایران « سرکوب مطبوعات» با شدت ادامه دارد و به بهانه « عفت عمومی»، کشور از روزنامه‌نگاران و روزنامه‌ها خالی می‌شود.

بر اساس این بیانیه سازمان گزارشگران بدون مرز، از ۲۲ خردادماه سال گذشته بیش از ۲۰ نشریه در ایران توقیف شده‌اند.http://www.radiofarda.com/archive/news/20100820/143/143.html?id=2133569