۱۳۸۹ مرداد ۱۶, شنبه

احمدى نژاد و خواب اشغال افغانستان

أحمد فارسي

سنی نیوز: هنگامی که گرگین به غرب افغانستان حمله نمود و خیمه اشغال را در آن پهن کرد میرویس هوتکی رحمه الله کمر همت را می بندد تا گرگین و لشکر اشغالگرش را از این دیار بیرون کند اما این رهبر زیرک در زمانی می خواهد اقدام نماید که عثمانیها بر بخش اعظم جهان اسلامی حاکم اند میرویس بلادرنگ روانه دیار مقدسه می گردد و در شهر مقدس مکه حمایت عثمانیها را به دست می آورد و سپس روانه کشورش می گردد تا علیه گرگین دست به شمشیر ببرد این اقدام جهادی میرویس هوتکی سبب شکست مفتضحانه سپاه گرگین می گردد.

سردمداران رافضی ایران همیشه درد سر برای همه همسایگانشان بوده اند و تاریخ گواه است که این صفوی ها بودند که مانع پیشرفت اسلام در اروپا گردیدند، چون مانند خنجراحمدى نژاد و خواب اشغال افغانستانی از پشت عثمانیها را می کوبیدند و نمی گذاشتند که لشکر اسلام به قیادت آل عثمان همۀ اروپا را فتح نماید و درفش اسلام را در آن دیار برافرازند.

از سوی دیگر عراق همسایه دیگر ایران است که همیشه آماج حملات اسلام ستیز روافض ایران بوده است. اگر دیروز ابن العلقمی با مغل ها همنوا می گردد و شاهد کشتار دست جمعی مسلمانان در بغداد می گردد امروز خلف وی سیستانی زندیق شاهد جنایت های شبیه آن جنایت ها بلکه بیشتر از آن است.

هنگامی که خمینی رافضی بر مسند قدرت تکیه داد شعارش این بود (راه آزادی قدس از کربلا می گزرد) در حالیکه این شعار دروغینی بیش نبود و که تا اکنون خمینی ها به آن متمسک اند و می خواهند مردم را به وسیلۀ آن فریب دهند – که متاسفانه برخی را فریب داده اند-

امروز می نگریم که این نظام ایران است که دوشادوش شیطان بزرگ، امریکا علیه ملت عراق دسیسه می چیند و بنابر همکاری استراتیژیکی، عراق را به اشغال درآورده اند.این نظام ایران است که دوشادوش شیطان بزرگ، امریکا علیه ملت عراق دسیسه می چیند و بنابر همکاری استراتیژیکی، عراق را به اشغال درآورده اند

آل حکیم و آل صدر و سیستانی این ها همه نمایندگان آیات قم در عراق اند. بلکه ایرانی های اند که نام های خود را تغییرداده اند و در ارگانهای دولتی عراق جابجا شده اند.

فتوای شیطانی که از قم صادر می گردد که بایست از اتباع بنی امیه انتقام گرفت این همه شمه ای از جنایاتی است که اتباع ابن العلقمی به آن می بالند.

ايران و روافض آن در طول تاريخ همواره و در تمامى جنگهايى كه عليه امت اسلامى به راه افتاده؛ دست در دست دشمن گذاشته و امت را از عقب به خنجر زده، ايران دشمن خطرناكى در جامۀ دوست است، ايران نخست با مسكو و كمونيستها عليه مجاهدين افغان همكارى كرد و سپس در اشغال كابل به دست نيروهاى آمریکایی به كمك دشمن شتافت، در اشغال عراق؛ صميمى ترين و جدى ترين همكار امريكا شد، به گروههاى شيعه افغانى و عراقى دستور داد تا تحت فرماندۀ افسران امريكايى عليه سنى ها بجنگند.این نظام ایران است که دوشادوش شیطان بزرگ، امریکا علیه ملت عراق دسیسه می چیند و بنابر همکاری استراتیژیکی، عراق را به اشغال درآورده اند

تعداد كسانى كه در عراق به دست ناپاك شيعه هاى وابسته به ايران كشته شده كمتر از كسانى نيست كه بدست نيروهاى صليبى در آن كشور كشته شده، صدها عالم و دانشمند و ساينسدان عراقى به دست تروريستهايى كشته شده كه در ايران آموزش ديده اند، ده ها عراقى مظلومى كه هر روز در بغداد بطور مرموز كشته شده و اجساد شان در خريطه هاى سياه پلاستيكى در گوشه و كنار بغداد يافت مى شوند؛ همه به دستور مسئولين ايرانى و توسط گروههاى شیعه وابسته به تهران كشته مى شوند.

ایران در ظاهر از داعيۀ فلسطين حمايت مى كنند ولى در عمل هيچ كارى به نفع مجاهدين فلسطين و عليه صهيونستهاى وحشى و خونخوار انجام نداده اند،این نظام ایران است که دوشادوش شیطان بزرگ، امریکا علیه ملت عراق دسیسه می چیند و بنابر همکاری استراتیژیکی، عراق را به اشغال درآورده اند هيچ انسان عاقلى اين بهانه هاى دروغين را از آنان نمى پذيرد كه راه كمك به فلسطينى ها به روى شان بسته است، مگر آنها نمى توانند به جنگجويان حزب الله لبنان دستور بدهند تا از هزاران راكتى كه ايران و سوريه در اختيار شان گذاشته چندتا را به سوى اسرائيل شليك كنند؟!!

اين راكتها را براى كدام روزى نگهداشته اند؟ اگر اينها خواهان دفاع از اسلام و مسلمين اند به گروههاى شيعه افغانى و عراقى دستور بدهند كه از همكارى با امريكائيها دست بكشند.

با طلوع غروب آساي انقلاب جمهوري ايران در سال ۱۳۵۷ش، آخوندهاي زيرک دريافتند؛ فلسطين در قلبهاي مسلمانان جهان جايگاه خاصي دارد. از اينرو با محک زدن به اين قضيه و ادعاي اينکه “من آنم که رستم بود پهلوان” توانستند انظار عمومي جهان اسلام را بخود جلب کنند. پس از آن با برافروختن جنگ خانمان سوز ايران و عراق که در آن بيش از ۴ مليون انسان به زغال تبديل گشت و دهها شهر و روستا خاکستر شد، تبليغات گسترده رژيم توانست با شعار ” راه قدس از کربلا مي گذرد” مسلمانان خوش باور و ساده لوحي که عقلشان را در حدقه ي چشمانشان اسير کرده اند در پي خود کشد..

خميني کشف الله سره با زيرکي بي مانندي روز قدسي بپا ساخت و ماکتهاي مسجد اقصي را بر گردنهاي ملت ايران سوار کرد و به عزاي خون کودک فلسطيني از جيب ملت هر ساله ثروتهاي هنگفتي را کشيد و بکجا برد و چه کرد.. آن حکايتي است ديگر…

ولي هر چه بود توانست سالها با نام حمايت از قدس پرده بر خونهاي هزاران انساني که در افغانستان ستمديده در زير آسياب خمپاره هايي که در جنگهاي برادر کشانه اين کشور با دخالت صريح ايران داير بود بکشد. و توانست شيعه را در تمام جهان مسلح سازد و از آنها براي فتنه افروزي در کشورهاي همسايه و بر آوردن برخي مصالح وهمي سوء استفاده کند.

از همۀ این حرفها که بگزریم جنگ اخیر غزه و پیروزی مجاهدان فلسطینی ماهیت رژیم ایران و روافض را آشکار کرد و پرده از شعار های دروغین آنها برداشت.

افغانستان نیز از همسایه هایی است که از ایران خیلی رنج می برد از کشمکش های سه قرن گذشته تا اشغال امریکایی همه وهمه نشان دهکمیته امداد خمینی در افغانستان فعالیت می کندنده این وضعیت ناهنجاریست که منطقه شاهد آن می باشد.

ایرانی به صراحت اعلان داشتند که اگر همکاری بی شایبه نظام در ایران نمی بود امریکا قادر به اشغال بغداد وکابل نبود. ابطحی و رفسنجانی از کسانی اند که بی پرده این حقیقت را فاش ساخته اند.

بلکه در هنگام بمباران توره بوره در شرق افغانستان جنگنده های امریکایی از ترکیه پرواز می کردند و با عبور از فضای ایران جام غضب شان را بر کوهپایه های افغانستان می ریختند.

هنگام اشغال افغانستان ایران از نظام دست نشانده امریکایی ها در افغانستان استقبال به عمل می آورد بلکه همکاری همه جانبه را با امریکایی ها آغاز می کند.

اما امروز دیگر مقامات ایرانی می دانند که امریکایی ها به زودی افغانستان را ترک می کنند چون شکست می خورند و نمی توانند در منطقه ماندگار شوند ایرانی ها می ترسند که مبادا نظام نیرومند اسلامی در همسایگی شان بروز نماید نظام اسلامی، نه نظام اسلامی قلابی آیات قم و جبل عامل و نجف.

ایرانی ها نیز میدانند که ماهیت فاسد شان را همه شناختند، شیطان بزرگ، شعاری که گوشهای همه را کر ساخته بودند این شیطان بزرگ به شریک بزرگ مبدل می گردد.

اظهارات اخیر نژاد که ایران با همکاری کشور های مانند تاجکستان توانمندی این را دارند که بعد از خروج نیروهای ناتو نقش اساسی را بازی کنند، نشان دهنده این حقیقت است که آیات قم خواب اشغال افغانستان را بر سر می پروانند.

قبلا اشاره شد که ایرانی ها خوف دارند که مبادا نظام مستحکم اسلامی در افغانستان قد علم نماید و بدون شک که این نظام اسلامی کشور های آسیای میانه را تحت شعاع خود قرار میدهد زیرا مشترکات فراوانی میان افغانستان و کشورهای آسیای میانه وجود دارد در حالیکه نظام ایران عاری از این مشترکات است با اینکه در کشور تاجکستان خیلی سعی می ورزد اما نتیجه ا‌ی را که به دست آورده است، خیلی ناچیز و بی ارزش است.

برای احمدی نژاد و نژادی ها می گویم که بیایید تاریخ سلف تان گرگین را در افغانستان تازه نمایید تا شما نیز با شریک بزرگ تان در عاقبت وفرجام یکسان شوید.

این خواب را خیلی ها دیده اند اما همه ذلیلانه از این دیار بیرون رانده شده اند.

بدون شک این فرجامی است که در عراق با آن مواجه خواهند شد به زودی فرزندان سعد و المثنی و خالد رضی الله عنهم این ابن العقلمی ها را به زانو در می آورند وخوابهای شیرازی ووو.... را همه وهمه آشفته تعبیر می کنند. به امید آن روز

هیچ نظری موجود نیست: