۱۳۸۹ مرداد ۲۱, پنجشنبه

ایران آزادترین کشور دنیاست!

قاسم درانی
سنی نیوز: که گفته که ایران آزاد ترین کشور دنیا نیست؟ اگر باورتان نمی شود امتحان کنید و بپرسید که رای من کجاست؟ که گفته که ایرانی در کشورش حرمت و حیثیتی ندارد؟ اگر باورتان نمی شود سری به دانشگاه اوین و کهریزک بزنید تا بفهمید که این شعار بی حرمتی با ایرانی همه دروغ است اندر دروغ. اگر باورتان نمی شود پرونده دانشجویان دانشگاه اوین و کهریزک را باز کنید تا ببینید که سربازان بدنام امام زمان ببخشید سربازان گمنام امام زمان چطور از ملت پذیرایی می کردند!؟ و چطور دختران جوان این مرز و بوم را هتک حرمت می کردند!؟
که گفته که در ایران عزیز آزادی بیان و آزادی عقیده و آزادی سیاسی نیست؟ اگر باورتان نمی شود نگاهی به زندانیان عقیدتی و فکری و دینی در زندانهای یگانه نطام ا س ل ا م ی دنیا؟؟ در ایران بیندازید تا ببینید که زندانهای کشورمان حتی برای یک لحظه خالی از مخالفان فکری و عقیدتی و سیاسی نیستند؟
که گفته که اهل سنت ایران از حقوق شهروندی محرومند؟ اگر در باور تنگ و تاریکتان نمی گنجد نگاهی به مناطق اهل سنت بیندازید تا نهایت لطف و کرم دولت عدل ص ف و ی را بر برادران اهل سنت ببینید.
که گفته که اهل سنت ایران آزادی ندارند و به عقایدشان توهین می شود؟ اگر باورتان نمی شود جرأت کرده و کتاب کشف الاسرار و یا شبهای پیشاور و یا هزاران کتب دیگر که پر از مدح و ستایش؟؟ عقاید اهل سنت هستند و با بودجه ملت به تمامی زبانهای زنده و مرده ی دنیا ترجمه و چاپ می شوند را در ملأ عام به نقد بکشید تا حقیقت آزادی بیان و آزادی دفاع از عقیده و سعه صدر حاکمان عادل!!؟ را با جان و دل لمس کنید.
که گفته که علما و دانشمندان اهل سنت و موحدان و یکتا پرستان با خیال راحت زندگی نمی کنند و دولت عدل و ایمان؟ مسئولیت جانی آنان را بر عهده نگرفته و یا خدای ناکرده آنان را ترور می کند؟ اگر باورتان نمی شود سری به قبرستانهای مناطق سنی نشین بزنید تا با چشم سر حقایق را ببینید. و یا بپرسید که بر سر علامه ضیائی و علامه احمد مفتی زاده و دکتر صیاد و مهندس فرساد و استاد مبارز و شجاع عبدالملک و آیت الله برقعی و علامه قلمداران و دکتر کاظمی .............. و دهها بلکه صدها عالم و دانشمند دیگر چه آمد؟
که گفته که دولت عدل و ایمان!؟ برای بجا آوردن شعائر دینی، عرصه را بر اهل سنت روز به روز تنگ و تنگ تر می کند؟ آگر باورتان نمی شود تصویر مسجد جامع تهران را که 30 سال تمام به دستور همین حاکمان عادل!؟ در هوا معلق می باشد در اذهان مبارکتان مجسم کنید. و اگر باز هم باورتان نمی شود نگاهی به داستان نماز جمعه اهل سنت تهران که از زمان رژیم ستم شاهی!؟ در مدرسه متعلق به سفارت پاکستان شروع شده بیندازید تا ببینید که نظام عدل صفوی بخاطر وحدت و همبستگی بین شیعه و سنی!؟؟ چاره ای جز تعطیلی این نماز جمعه فتنه انگیز نداشت!!!؟؟؟ و اگر باز هم باورتان نمی شود. داستان نماز جمعه تهران را تعقیب کنید که متاسفانه سنی ها و موحدان تهران دست بردار نبودند و برای تفرقه بین ملت مسلمان رفتند تا نماز جمعه این فریضه الهی را در سفارتهای سعودی و اندونزی بجای بیاورند. ولی از آنجایی که حاکمان عادل صفوی مسلک و مهدوی مشرب، نگهبانان واقعی مکتب شوم صفویزم هستند باز هم مجبور شدند بخاطر اسلام ناب صفوی (البته منهای قرآن) به سفارت سعودی فشار بیاورند تا بر دروازه سفارت بنویسند:
که ورود اهل سنت ایران به نماز جمعه مطلقا ممنوع می باشد!!؟؟؟؟
و اگر خدای ناکرده حتی برای یک لحظه فریب استعمار پیر و نوکران صهیونیزم را خورده اید و می گویید که حاکمان ما آدمهای عادلی نیستند، نگاهی به زندگی دیکتاتور فقیه مطلق بیندازید تا ببینید که چطور معظم له کسوت خدایی در زمین پوشیده اند و همانند سلف بزرگوارشان حضرت فرعون (عج!) فریاد أنا ربکم الأعلی را سر می دهند؟ و همانند آن بزرگوار به جلادان عادلشان دستور می دهند که حَرِّقُوهُ وَانصُرُوا آلِهَتَكُمْ إِن كُنتُمْ فَاعِلِينَ! که مخالفان فکری و عقیدتی خود را که در راس همه این مخالفان، سنیان و موحدان و یکتا پرستان می باشند را به زندانهای آتشین خود بیفکنید تا شاید بتوان حکومت عدل صفوی را نجات داد.
پس بشکند آن قلم و لال بشود آن زبانی که حقایق را وارونه جلوه میدهد.
ایران آزادترین کشور دنیاست
بار خدایا به حاکمان عادل ما طول عمر عنایت نفرما و سایه سنگینشان را هر چه زودتر از سر ملت کوتاه بفرما!
لندن

هیچ نظری موجود نیست: